ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

середа, 8 липня 2015 р.

КУПРІЙ ПРОТИ ПРЕЗИДЕНТА

Не хочу розбиратись хто є хто. Знаю одне - коли вигідно і мають можливість всі використовують адмінресурс від ригів, о іншого немає і пан Купрій це робив, як всі з команди Коломойського, завдяки чому і потрапив в радуНа 205-му виборчому окрузі відбуваються тривожні події. Порошенко надав наказ на фальсифікацію, оскільки народ розпізнав хто такий БППшник Березенко і не хоче за нього голосувати.
Не бажаючи чесних виборів, за вказівкою згори, прокуратура Чернигівської області протиправно втрутилась у виборчий процес і вилучила подання на формування членів Дільничих виборчих комісій від 20 кандидатів у народні депутати. І сьогодні останній день для їх формування.
Для чого це зроблено? Для того, щоб сформувати виборчі комісії з людей, які за гроші погодяться продати і рідну матір, не те що сфальшувати протокол. Для махінацій з результатами волевиявлення громадян, Петро Порошенко залучив "досвідчених" регіоналів, які вже продемонстрували свої "вміння" не так давно в історії на 194-му виборчому окрузі.
Взагалі історія нічому не вчить Порошенка і він чітко йде шляхом Януковича. Але чи приютить Вас Путін від народного гніву, пане Президенте? Якщо Ви вже про все з ним домовились, то стає зрозумілим, чому в країні такий безлад і сваволя! https://www.facebook.com/vitaliy.kupriy/posts/1000703639963566


Немає коментарів:

Дописати коментар