ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

пʼятниця, 10 липня 2015 р.

ХТО ЗРАДИВ МАЙДАН? ТОЙ, ХТО НА НЬОМУ НЕ БУВ

ДНІПРОПЕТРОВСЬК - РЄЗНІЧЕНКО

ОДЕСА  - СААКАШВІЛІ

ДОНЕЦЬК  - ЖЕБРІВСЬКИЙ

Решение о назначении экс-заместителя Коломойского Святослава Олейника первым заместителем нового председателя Днепропетровской...
RBC.UA


ДНІПРОПЕТРОВСЬК -РЄЗНІЧЕНКО
ОДЕСА  - СААКАШВІЛІ
ДОНЕЦЬК  = ЖЕБРІВСЬКИЙ
  • , герой афганської війни, нагороджений багатьма бойовими орденами і медалями, працював директором ТНК-БП і він один з керівників європейської бізнес асоціації, провідного об'єднання європейського бізнесу, який постійно ставить питання реформ і боротьби з корупцією. Володимир активно допомагав української армії в постачанні та оснащенні. Володимиру Жмаку 51 рік, він одружений на француженці Маріанн і у них четверо дітей. Володю і Маріанн я знаю більше 30 років.
    Обидва моїх заступника говорять на декількох іноземних мовах, крім того, у нас в команді вже більше 10 людей із західною освітою. Мої заступники ніколи раніше не працювали на держслужбі і це добре, так як я ставлю своєю метою привести в українську політику нових чистих та компетентних людей.
    Ми запрошуємо талановитих одеситів та українців в цілому, в свою команду через відкритий для усіх конкурс. Людей, неважливо, вони з українською або іноземною освітою, головне, щоб були порядними патріотами і вміли творчо підходити до справи. Щоб вони також хотіли працювати не покладаючи рук без вихідних та намірів піти з роботи о 6 вечора.
    Ми будуємо нову, іншу країну і нам повинно бути не до відпочинку.


З ентузіазмом відзначив для себе велику кількість бажаючих попрацювати в Донецькій облдержадміністрації. Лише пару днів тому оголосив мобілізацію патріотів-професіоналів у себе на сторінці - й одразу отримав шалену кількість звернень.
Друзі, хочу уточнити, що перелік із 500 вакансій включає не лише роботу в апараті Донецької ОДА. Йдеться про всю вертикаль виконавчої влади в області, в тому числі управління та відділи в структурі районних адміністрацій.
Безумовно, при надсиланні багатьох резюме буде конкурс на ту чи іншу посаду. На жаль, ми не можемо створити повноцінну конкурсну комісію, тому що область перебуває у стані війни. Тож відбір проводитимемо за скороченою процедурою, але він буде.
Також за підсумками першого місяця моєї роботи в Донецькій області буде дана оцінка ефективності чи неефективності діяльності діючих керівників департаментів, управлінь, голів РДА.
Одне з основних завдань кадрового оновлення - формування нової донецької еліти, для того, щоб процеси, які відбуваються на Донеччині, були українськими і незворотними. Я не люблю слово «проукраїнський». Бо проукраїнською людина може бути або в Росії, або в Польщі. В Україні – ти або українець, або українофоб. Інших визначень я не передбачаю.

Немає коментарів:

Дописати коментар