ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

неділя, 31 травня 2015 р.

ХОДОС, КОЛОМОЙСЬКИЙ ТА ЧИ РЕЛІГІЙНА ЙДЕ ВІЙНА?

Перед переглядом відео прошу прочитати мій коментар до нього.


   Ходос досі не знає, що в Правом секторі націків давно немає, всі в боях в більшості загинуло. а в ПС зараз просто патріоти України.
   Те що в ПС в Дніпрі в більшості всі російськомовні і всі українці і він в тому числі за місцем проживання він також не хоче розуміти.
    Не може бути стільки нациків в Укараїні, скільки людей знаходиться в війську та ще в кожному місті і ще додати тих, що жертвує на допомогу армії і добровольцям...
   Далі він стверджує що ця війна релігійна між релігією ултраортодоксальних євреєв України і Росії проти українців та росіян.
   Чи релігійна це война?
    Коли наших вбивають за Герб України, коли за нього відрубають руку, коли російські війська в більшості буддисти буряти з "православними" псевдоказаками разом вбивають тих, хто вірує у щось інше - відмінне від їх переконань, то це тоді дійсно релігійна війна.
   Коли ж вбивають за українську мову. то це просто геноцид українців.
   Ходос цей факт оминає. підігруючи саме цьому геноциду. Він один з творців цього геноциду новітнього і якщо на його думку з українського боку це підігрівється Коломойським та синагогою то так само можна звинуватити і його в підігріві цієї війни але вже на боці москалів.

Немає коментарів:

Дописати коментар