ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

субота, 2 травня 2015 р.

ФІРТАШ ТА СКАНДАЛ З ВИБОРАМИ ПОРОШЕНКА ТА КЛИЧКА

Петр Олегович Авен накопил миллиард долларов, поработал министром, купил себе дачу Алексея Толстого, сотни книжек с автографами знаменитых русских писателей, сотни картин русских...
COMPROMAT.RU
 • Микола Єременко
  Ти ба, як воно все виявилось закручено та покручено із тим Дімою Фірташем. Здавалось би, простий хлопчина - пожежник з Чернівців, а воно "евона, как обєрнулось".
  Почалось все із тієї застави в розмірі 215 млн євро, яку внесли за нього. І хто вніс стало відомо лише під час процесу 30 квітня. Вніс такий собі громадянин РФ Василь Анісімов. А хто у нас цей Анісімов, який заплатив 215 млн євро, щоб український громадянин Фірташ не сидів в австрійскій тюрьмі по запиту Госдепу США. А це виявляється президент Федерації дзюдо Кацапстану.
  А хто у нас самий головний дзюдоїст Кацапстану? Правильно, самий головний дзюдоїст - це Вєлікій Хуйло, да взойдьот єго звізда на Востокє і озаріт своїм сіянієм всєх єго вєрноподанних.
  І ось тут задає мені просте питання звичайний хлопчина, далекий від дзюдо та політики - а як саме сіренький, звичайний ОДР (офіцер діючого резерву) КГБ, перетворився у Вєлікого Хуйла? Всім відомо, що його привів у Кремль Березовський і всім відомо, як саме привів. А ось хто цього ОДРа підвів до Березовського?
  Почав я шукати відповідь на це питання і знайшов знову у протоколі судового засідання процесу Березовський - Абрамович. Познайомив нашого майбутнього Вєлікого Хуйла із Вєлікім Абрамичем, такий собі Петр Авен.
  А хто такий цей Авен? А тут ось всі пазли і склались. "А за четыре года до отъезда в Вену Егор Гайдар повез Петю в Ленинград, на заседание неофициального кружка ученых-экономистов, лидером и одним из основателей которого был только что получивший диплом Ленинградского инженерно-экономического института 24-летний Анатолий Чубайс. Чуть позже к кружку присоединились будущий вице-губернатор и Петербурга ныне убитый Михаил Маневич, будущий глава ФКЦБ Дмитрий Васильев, будущий вице-премьер Александр Шохин, будущий президентский советник Андрей Илларионов и будущий глава ЦБ РФ Сергей Игнатьев. На заседаниях кружка часто появлялись будущий председатель Госкомимущества России Альфред Кох и будущий вице-премьер Алексей Кудрин." http://www.compromat.ru/page_24909.htm
  А Авен - це "Альфа-груп", яка, як крапля води, демонструє хто насправді керує кримінально-мафіозною державою, під гордою назвою Хуйлостан. І ось цей епізод із заставою Фірташа вскриває всю підноготну механізмів, за допомогою яких знову намагаються поработити Україну. Не пролізло із відвертою гопотою, сунуться із шахраями.


Немає коментарів:

Дописати коментар