ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

неділя, 17 травня 2015 р.

КРАДІЇ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ СІЧЕСЛАВА

Куди «пішла» комунальна власність на мільярд?


Останнім часом серед депутатів Дніпропетровської міської ради, представників ЗМІ та громадськості йде обговорення ситуації щодо кричущого розкрадання шляхом продажу за заниженими цінами значної кількості об'єктів комунальної власності та нанесенні територіальній громаді міста збитків на сотні мільйонів гривень.
Приблизно місяць тому в мережі з'явилися списки нібито «вкраденого міського майна», які передрукували багато видань. Але, як з'ясувалося, не всі ці списки мали під собою правову основу, а очевидно були опубліковані якраз для того, щоб «кишенькові» журналісти близькі до представників Партії Регіонів, «проаналізувавши» їх, зробили «справедливі» висновки, що насправді нічого не вкрадено та повідомили про це громадськість. 
Одночасно з цим, браві регіонали, начебто відомого діяча у сфері комунальної власності депутата міськради Геннадія Гуфмана, вимагають розібратися в ситуації з вибуттям майна з комунальної власності. Задум простий і геніальний - підкинути фальшивку, щоб потім, «розібравшись», сказати, що це дійсно фальшивка і таким чином відвернути увагу громадськості від багатомільйонних розкрадань.
При цьому, прокуратура, яка оперативно рапортує про розкриття резонансних злочинів по розкраданню комунального майна, вже протягом майже двох років не може встановити осіб, причетних до організації розкрадання майна громади міста. Можливо, тут слід прислухатися до інформації, яку повідомив зниклий керівник юридичного департаменту Дніпропетровської міської ради Величко А. В., за словами якого, правоохоронці закривали очі на кримінальні схеми чиновників.
Після довгих розглядів таємничим способом всі посадові особи міськради та комунального підприємства, причетні до розкрадання міської нерухомості, зникли зі списку підозрюваних. У результаті справа до суду з розкрадання 96 об'єктів було передано виключно щодо арбітражного керуючого пані Саричева. А де ж в прокурорському розслідуванні міські чиновники і депутати, які, порушуючи безліч законів своїми діями, по суті, віддали в руки підставних фірм за безцінь 96 будівель та приміщень у центрі міста, а згідно з доданим списком у нашій газеті, сумарно понад 320 об'єктів. Ми переконані, що якщо не розібратися відкрито і детально в цьому питанні, то нас чекають нові злочинні схеми, реалізовані за вказівкою чиновників і впливових депутатів.
Тому ми вирішили розібратися в даній ситуації і з'ясувати, яке майно дійсно реалізовано, які юридичні особи його придбали і хто ними керував. 
Завдяки інформації, якої не знищив один з провідників даних схем, колишній багаторічний керівник КП «Бюро» В'ячеслав Ткаченко, депутатам і журналістам вдалося з'ясувати наступне.
Протягом червня - серпня 2013 територіальна громада міста втратила майно, що знаходилося на балансах навмисне збанкрутілих житлово-експлуатаційних підприємств: ВРЖЕП АНД району, КЖЕП Лівобережжя, КВЖРЕП Ленінського району, КЖЕП «Південне» і КП «Спеціалізований ремонтно-будівельна дільниця». Про це йдеться і в зверненні депутата міської ради Олексія Салкоч на ім'я прокурора області Матвієнко В. В., що є в нашому розпорядженні.
Зазначене майно розпродавалося за ціною 500 - 900 грн. за кв. метр, в той час як ринкова вартість метра такої нерухомості на той момент складала близько 8000 грн. (1000 $). Наприклад, як заявляв одному з видань Сергій Логутенко, експерт ринку нерухомості: «Карла Маркса, 27. Це самий що ні на є центр міста. 830 гривень квадратний метр. Я думаю, кожен з нас з вами захотів би таке купити.У 10 разів менше, ніж воно коштує ».
Найцікавішим виявилося те, що покупцями міської нерухомості виступали юридичні особи, які об'єднувала між собою одна характерна риса: їх директора та засновники так чи інакше пов'язані з розташованими в той час при владі регіоналами Геннадієм Гуфманом і Максимом Романенко (див. Схеми). Як повідомляє у своєму депутатському зверненні А. Салкоч, саме до цих спадкоємцям і соратникам втікача президента Януковича тягнуться ниточки від підставних фірм, які «купували» у громади нерухоме майно за безцінь, а фактично грабували місто, розкрадаючи його нерухомість.

Регіонали не дивують нікого своїм цинізмом. Як стало відомо «Дніпропетровської панорамі», нещодавно депутат міської ради Гуфмана Г. Л., звернувся до і.o. міського голови Булавці Г. І. з вимогою розібратися, чи дійсно вибули з комунальної власності більш ніж 300 об'єктів нерухомості та хто став їх власником. 
Нас це питання теж давно цікавить, тому ми вирішили нагадати Геннадію Леонідовичу, а заодно і читачам, хто ж вкрав комунальну нерухомість на сотні мільйонів гривень, якими фірмами ці об'єкти були викрадені і з ким ці підприємства пов'язані.

Слід зазначити, що саме за час перебування пана Гуфманa Г. Л. на посаді голови постійної комісії міської ради з питань комунальної власності з цієї самої комунальної власності в рекордні терміни (близько 2 місяців) вибуло більше трьохсот об'єктів нерухомості. Власне, після цього наш «герой» і був зміщений з цієї посади. 
За даними, оприлюдненими нинішнім начальником управління житлового господарства Михайлом Лисенко, покупцями за безцінь більш ніж 230 об'єктів нерухомого майна, що перебувають на балансах КЖЕП-банкрутів, були всього шість приватних фірм: ТОВ «РЕНЕСАНС-КЛУБ», ТОВ «МАРКЕТГРУП», ТОВ «РЕГІОНІНВЕСТГРУПП», ПП «ЦЕССІЯ», ТОВ «СОЛЯРИС.», EMINTIA ENTERPRISES LTD. А одна з перерахованих фірм (ТОВ «СОЛЯРИС.») Стала власником ще й 96 об'єктів нерухомого майна, що раніше перебували на балансі також доведеного до банкрутства КП «СРБД».
Зазначені підприємства тут же перепродали цю дешево придбану комунальну нерухомість іншим покупцям, непогано при цьому збагатившись. 
Коли розгорівся скандал, громадськість та журналісти дізналися про цю аферу, а прокуратура відкрила кримінальні справи, кінцеві покупці нібито змушені були повернути ці 96 об'єктів у комунальну власність. Але за інформацією отриманою від КП «Бюро», у якого багато з цих об'єктів були забрані і передані банкруту КП «СРБД», дані об'єкти так і не були повернуті на баланс їхнього підприємства.
Але повернемося до пана Гуфману. Після такого вражаючого «професійного успіху» на посаді голови комісії з комунальної власності в будь-якій цивілізованій країні цей персонаж мав би подати у відставку і як мінімум сидіти тихенько (або просто сидіти). Але Геннадій Леонідович активно шукає «правду», шле свої вимоги і намагається «розібратися», чи дійсно комунальне майно було вкрадено. 
Що ж, допоможемо йому в пошуку відповіді на це питання. Зокрема, у виявленні кінцевих бенефіціарів, які отримали у власність майно мешканців міста.

Пройдемо по списку фірм

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ренесанс-клуб» (код ЄДРПОУ 24439634) купило одним махом 27 об'єктів міського нерухомого майна, що знаходиться на балансах ВРЖЕП АНД району, КЖЕП Лівобережжя, КВЖРЕП Ленінського району. За відкритими даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб це ТОВ знаходиться за адресою: м Дніпропетровськ, Лоцманський узвіз 3-Б (запам'ятайте цю адресу). Директор підприємства, якийсь Гайдар Сергій Іванович, є давнім діловим партнером Гуфмана Г. Л. (а за іншими даними - навіть його особистим охоронцем). 
Цей пан Гайдар С. І. за сумісництвом також працює директором ТОВ «Дніпротранс-7» (код ЄДРПОУ 36572215), засновником якого є дружина Гуфмана Г. Л. - Гуфмана Яна Семенівна. 
Випадковість? Можливо ...
Але саме Яна Семенівна, будучи приватним нотаріусом, і запевняла ряд договорів купівлі-продажу деяких з 96 (!) Викрадених об'єктів, про що писали різні видання ще рік тому. Коли тільки спалахнув скандал навколо розкрадання 96 об'єктів комунальної власності, Гуфмана Я. С. так поспішала, що окремі свої нотаріальні дії з оформлення переходу права власності на комунальні об'єкти здійснювала навіть у вихідні дні. 
Випадковість? Можливо ...
Але тоді слід згадати і ще одну випадковість: як раніше повідомлялося в газеті «Лица», директор ТОВ «Ренесанс-клуб» Гайдар С. І. має відношення до іншого підприємства, ТОВ «Освітній консультативний центр», (наше видання з'ясувало, що Гайдар С. був його директором) яке займається, що характерно, наданням в оренду або експлуатацію власної або орендованої нерухомості. А одним із засновників цього ТОВ знову вступає дружина Гуфмана Г. Л. Яна Семенівна Гуфмана. 
Можна, звичайно, думати, що це все - не більше, ніж збіг обставин. Але все ж, найбільш вірогідний сценарій, за яким сам Гуфмана Г. Л. скупив за безцінь у міста 27 об'єктів нерухомості руками підконтрольної йому фірми «Ренесанс-клуб», де директором є повністю слухняний йому Гайдар С. І.
Наступним покупцем міської нерухомості по супервигідною цінами було ТОВ «Терра Сервіс Плюс» (код ЄДРПОУ 38434101, адреса той же: Дніпропетровськ, Лоцманський узвіз 3-Б). Воно купило 5 міських об'єктів загальною площею 991 кв. м., що знаходяться на балансі скандального КП «СРБД» ДМР. Засновником і директором ТОВ «Терра сервіс плюс» є також давній бізнес-партнер Гуфмана Г. Л. - Ліфшиц Євген Семенович.
Що їх об'єднує? Геннадій Гуфмана є засновником ПП «IP-Інвест-груп» (код 36095715), він же є і директором цієї фірми. Але, за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, на цьому ж підприємстві право підпису пан Гуфмана Г. Л. довірив того ж Ліфшиц Е. С. 
Ще сумніваєтеся, що у цієї парочки довірчі партнерські відносини, що дозволяють спільно провертати афери з нерухомістю? Тоді продовжимо. 
Названа «фірмочка» «IP-Інвест-груп», заснована Гуфманом Г. Л., де підписантом є Ліфшиц Е. С., в свою чергу є засновником іншої компанії - ДП з іноземними інвестиціями «IP-МВ» (код 32350152). І вгадайте, хто в цій фірмі директор? Все той же вірний Гуфману Ліфшиц.
Знову вважаєте це прикрим збігом обставин? Продовжимо. Невтомний пан Гуфмана через свою вже згадану фірму ПП «IP-Інвест-груп», є засновником ще однієї приватної компанії - підприємства з іноземними інвестиціями «Укртехсплав» (код 31661939). І тут також директором працює незмінний пан Ліфшиц. 
Можливо, випадковість і те, що обидві ці фірми були задіяні в афері з розкраданням об'єктів комунального майна, комісію по якому очолював Гуфмана Г. Л., і «випадково» купили за безцінь на двох 32 об'єкти комунальної нерухомості протягом короткого часу?
Найбільш вірогідним поясненням викладеного представляється те, що забудькуватий пан Гуфмана, який дуже хоче знати, хто ж вкрав комунальну нерухомість, щоб не підставляти себе особисто, довірив своєму давньому кишенькового директору Ліфшиц побути одночасно і директором, і засновником в ТОВ «Терра Сервіс Плюс», на яке і купувалися об'єкти краденою комунальної нерухомості? 
Ну і нарешті, ще один показовий факт. У минулому нинішній директор ТОВ «Ренесанс-Клуб» Гайдар Сергій Іванович був заступником директора ДП «Дніпропетровський Державний Досвідчений Завод». І як все, до чого доторкнулися руки оточення пана Гуфмана, цей державний завод опинився в стані банкрутства. 
І ось тут уже просто на сміх тягне: ініціатором справи про банкрутство цього заводу виступило ТОВ «ТД Попаснянський склозавод», директором і засновником якого був все той ж Лівшиць Євген Семенович, а представником кредитора в суді виступала дружина великого комбінатора - Гуфмана Яна Семенівна, яка як юрист професіонал доводила суду необхідність банкрутства державного підприємства.
Ну що, Геннадій Леонідович, всі згадали? Чи все ще треба скликати комісію? 
Але це ще не все. Прийшов час розповісти o ваших спільних схемах з паном Романенко і «патроном» паном Вілкулом щодо розкрадання міського майна. 
Як видно зі списку реалізованих об'єктів ще одним з набувачів за безцінь об'єктів комунальної власності є товариство з обмеженою відповідальністю «РЕГІОНІНВЕСТГРУПП» (код ЄДРПОУ 34811968), яка набула 31 об'єкт (!) нерухомості, що раніше перебували на балансі комунальних підприємств. Початковим засновником даного підприємства виступав депутат Дніпропетровської міської ради - Камінський Андрій Володимирович, який до цього був особистим водієм секретаря міськради Романенко Максима Володимировича.

Станом на момент вибуття 31 об'єкта з власності міста на користь даного підприємства, його учасником виступав уже громадянин Новіков Олександр Васильович. Але показово, що дана особа, будучи арбітражним керуючим, забезпечувало банкрутство низки підприємств, де ініціювали кредиторами виступали фірми підконтрольні того ж Романенко М. В. Тобто, підприємство - ТОВ «РЕГІОНІНВЕСТГРУПП», яке в ході даних злочинних дій з розкрадання комунальної нерухомості за безцінь стало власником низки об'єктів нерухомості, є пов'язаним з колишнім секретарем міськради Романенко М. В.
Також і товариство з обмеженою відповідальністю «МАРКЕТГРУП» (код ЄДРПОУ 37103370) придбало 29 об'єктів (!) Комунальної власності. За відкритими даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, початковим засновником ТОВ «МАРКЕТГРУП» виступає той же Камінський Андрій Володимирович. Директором і учасником даного підприємства на момент вибуття об'єктів комунальної власності була наближена до Романенко - Рабковская Оксана Юріївна. Вона ж у тому числі є учасником ТОВ «Апостоловагромаш» (код ЄДРПОУ 30871179), яке заснував Романенко М. В., про що свідчать дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб. 
Товариство з обмеженою відповідальністю «ТУЛС» (код ЄДРПОУ 35447191) також придбало 46 об'єктів (!) комунальної власності міста. За відкритими даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, засновником ТОВ «ТУЛС» значиться ТОВ «АГРОБУДСРЕВІС-УНІВЕРСАЛ» (код ЄДРПОУ 34827758), директором і засновником якого виступає, не повірите, - Рабковская Оксана Юріївна.
Приватне підприємство «ЦЕССІЯ» (код ЄДРПОУ 32813895) придбало, як видно зі списків, 41 об'єкт (!) Комунального нерухомого майна. За відкритими даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, директором і засновником даного підприємства значиться Манелюк Дмитро Валентинович. Даний персонаж до того як став засновником і директором ПП «ЦЕССІЯ», працював на посаді юрисконсульта відкритого акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат», на якому Вілкул Олександр Юрійович був генеральним директором.
Отже, викладені обставини свідчать про прямий зв'язок колишніх посадових осіб міської ради та колишнього голови ОДА Вілкула А. Ю. з розкраданням шляхом організації придбання за заниженими цінами об'єктів комунальної власності в процесі сфабрикованої банкрутства комунальних підприємств.
На завершення хочеться нагадати нашим читачам, що ще в грудні 2011 року після того, як було прийнято рішення про передачу всіх об'єктів в КП «Бюро» і, видать, дозріла схема реалізації цих об'єктів через фіктивне банкрутство, у крісло начальника КП «Бюро з обліку майнових прав та діяльності з нерухомістю »сіл хтось В'ячеслав Ткаченко, змінивши на цій посаді Геннадія Гуфмана, який розсудливо віддав право підпису і залишив за собою тільки право контролю - посаду голови депутатської комісії з питань комунальної власності. 
«Мені ж гроші заробляти потрібно. Я став розуміти, що мої захоплення, моє бажання допомогти бюджету йдуть мені на шкоду, і пішов, - так пояснив нам своє рішення Гуфмана журналістам місцевих ЗМІ. - Але людина на моєму місці - хороший, перевірений ». Плюс до «перевіреній людині» через сесію міськради провели рішення про те, що відтепер на баланс «Бюро» будівлі і приміщення будуть передаватися без участі депутатів, виключно рішенням виконкому.
Таким чином, як бачимо, дніпропетровські регіонали не розмінюватися на дрібниці. Якщо красти, так відразу навіть не мільйон, а сотні мільйонів. Але не це дивує. Адепти навчання «золотого батона» своїми масштабами крадіжок вже нікого не дивують. Важливо інше: по-перше те, що їм вдається вражаючим чином вже кілька років просочуватися крізь пальці правосуддя, підставляючи під вироки своїх дрібних виконавців. Це створює у них впевненість у безкарності та можливості продовжувати далі втілення своїх схем і задумів. І по-друге, в той час як їх головний гуру Янукович вже більше року ховається в Росії, дніпропетровські регіонали спочатку теж поховалися, але останнім часом знову сміливо висунули голови і свій останній форпост - Дніпропетровщину залишати не збираються.
Як повідомляла наша газета, колишній секретар міськради Романенко активно намагається повернути собі повноваження і. о. мера, подавши, що характерно, відразу шість (!) ідентичних позовів до різних судів міста, намагаючись таким чином обдурити міськрада і змусити гадати, рішення якого ж саме суду він принесе на найближчу сесію міськради і оголосить: «Здрастe, я ваш секретар». 
Аналогічно діє і вважає себе власником всього міського майна пан Гуфмана: намагаючись повернути собі колишній вплив, він ініціює створення різних комісій, до складу яких пропонує включати своїх депутатів-подільників, які за підсумком повинні заявити: «Ми розібралися, нічого (без нас) у міста не вкрадено ». Також в стилі свого соратника Романенко, Гуфмана намагається через суд відновити на посаді свого наступника на посту директора КП «Бюро» чергового слухняного кишенькового директора і свій інструмент впливу - В'ячеслава Ткаченка, від імені якого юристи пана Гуфмана вже подали два (а може і більше) аналогічні позови в Бабушкінський районний суд, очевидно, намагаючись щоб хоч один з позовів потрапив до потрібного їм судді.

Навіщо їм це потрібно?

Виявляється, згідно з офіційною відповіддю голови господарського суду Дніпропетровської області на запит міськради, на сьогодні в цьому суді слухаються справи про банкрутство практичних всіх комунальних житлово-експлуатаційних підприємств міста, доведених раніше при регіоналах до банкрутства (окрім вже перерахованих КП, в стані банкрутства знаходяться всього вісім КП, в тому числі КВ ЖРЕП Індустріального, Ленінського та Жовтневого районів, що мають на балансі комунальної власності на десятки мільйонів гривень).
А як відомо, банкрутство - одна з найпоширеніших схем відбору активів банкрута. Тільки от приватного власника, якщо він чинить опір, спробуй просто так збанкрутити, а от комунальні підприємства, та ще коли ти впливаєш на призначення їх директорів - набагато легше, та й поцупити звідти ще залишилося чого.
До речі, саме в процедурі банкрутства і були вкрадені 320 об'єктів комунальної нерухомості, а арбітражними керуючими (т. Е. Тими, хто розпоряджається майном банкрута до його ліквідації) якраз були і є назначениe люди Гуфмана і Романенко. Тому мотиви спроб реваншу очевидні - продовжити розтягувати те, що ще залишилося, а на поцуплені мільйони знову виграти вибори, застосувавши повернутий у свої руки горезвісний «адмінресурс», щоб і далі продовжити збагачуватися за рахунок власності міста. 
З близьких до регіоналів джерел ми знаємо, що на найближчій сесії міськради буде зроблена безпрецедентна спроба реваншу регіоналів. Романенко всяку ціну повинен відпрацювати завдання свого патрона Вілкула і взяти контроль над містом у свої руки.
Що характерно, на сьогодні всі ставленики Романенко і Гуфмана на ключових постах в міськраді вже близько місяця синхронно «хворіють» (або, правильніше сказати, мають лікарняний). Так, різко погіршилося здоров'я згаданого Ткаченко В. Н., так само відразу підкосило і головбуха КП «БЮРО» Граховік Т. М., після таємничого зникнення головного юриста міськради Величко А. В. тут же не винесли розставання і злягли два його заступника - Заклецький і Нікітін. Цей список сподіваються одужати 27 травня (у разі повернення Романенко на посаду секретаря міськради) можна продовжити. 
І тільки від чесних депутатів міськради (а ми віримо такі ще залишилися), а також свідомих громадян нашого міста залежить, чи відбудеться реванш «регіоналів» у Дніпропетровську . 
Дана публікація заснована на як даних особистого журналістського розслідування, так і на інформації, отриманої від деяких депутатів міськради, колишніх партнерів пана Гуфмана, які побажали залишитися невідомими. Значною мірою допомогли пролити світло на ці махінації також і інші депутати, не приймає продовження в місті злодійський вакханалії регіоналів і роблять все від них залежне, щоб цей розгул анархії не повернувся в місто, за що їм окреме спасибі.
Оскільки з даної публікації чітко видно організатори злочинних схем розкрадання комунальної власності, а також їхні посібники, ми просимо органи прокуратури, антикорупційного бюро та інші правоохоронні органи негайно приступити до перевірки викладених фактів, почати розслідування і притягнути безпосередніх організаторів до встановленої законом відповідальності. А наша газета буде регулярно інформувати читачів про реакцію правоохоронців. 
Володимир Герш.
Перелік фактично викраденого майна територіальної громади міста, що знаходиться на балансах комунальних підприємств:
Адреса об’єктаплоща, кв.м.Покупець
1Вул. Висоцького, 2, пр. 310206,3ТОВ «Ренесанс-Клуб»
2Вул. Висоцького, 4, пр. 280225,3ТОВ «Ренесанс-Клуб»
3Вул. Дементьєва, 12, пр. 21645,4ТОВ «Ренесанс-Клуб
4Вул. Донецьке шосе, 7, пр. 43630,1ТОВ «Ренесанс-Клуб»
5Вул. Донецьке шосе, 7, пр. 55130,6ТОВ «Ренесанс-Клуб»
6Вул. Донецьке шосе, 7, пр. 552305,5ТОВ «Ренесанс-Клуб»
7Вул. Калинова, 64, пр. 312б49,9ТОВ «Ренесанс-Клуб»
8Вул. Калинова, 66, № 11064,8ТОВ «Ренесанс-Клуб»
9Вул. Калинова, 66, пр. 10836,2ТОВ «Ренесанс-Клуб»
10Вул. Маршала Малиновського, 44, пр. 153407,6ТОВ «Ренесанс-Клуб»
11Вул. Маршала Малиновського, 44, пр. 27965,9ТОВ «Ренесанс-Клуб»
12Вул. Богомаза, 200, пр. 102 177,9ТОВ «Тулс»
13Вул. Героїв Громад. Війни, 17, пр. 71-а340,1ТОВ «Тулс»
14Вул. Героїв Громад. Війни, 17, пр. 71-б81,8ТОВ «Тулс»
15Вул. Героїв Громад. Війни, 17, пр. 71-в85,8ТОВ «Тулс»
16Вул. Героїв Громад. Війни, 17, пр. 71-г15,8ТОВ «Тулс»
17Вул. Калинова, 53, пр. 40416,8ТОВ «Тулс»
18Вул. Калинова, 77-а, пр. 7135,5ТОВ «Тулс»
19Вул. Калинова, 77а, пр. 7259,8ТОВ «Тулс»
20Вул. Калинова, 81, пр. 9114ТОВ «Тулс»
21Вул. Радистів, 12, пр. 31149ТОВ «Тулс»
22Вул. Червонопартизанська, 3, пр. 7889,1ТОВ «Тулс»
23Вул. Шолохова, 29, пр. 57058,2ТОВ «Тулс»
24Вул. Шолохова, 29, пр. 57171ТОВ «Тулс»
25Пров. Людмили Мокієвської, 6, пр. 319134,6ТОВ «Тулс»
26Вул. Богомаза, 198, пр. 10832,3ТОВ «Маркетгруп»
27Вул. Богомаза, 198, пр. 5167ТОВ «Маркетгруп»
28Вул. Калинова, 83, пр. 1116,3ТОВ «Маркетгруп»
29Вул. Калинова ,83, пр. 2121,7ТОВ «Маркетгруп»
30Вул. Кожем`яки, 17, пр. 14523,4ТОВ «Маркетгруп»
31Вул. Кожем`яки, 17, пр. 351188,7ТОВ «Маркетгруп»
32Вул. Крюкова 45, пр. 18077,5ТОВ «Маркетгруп»
33Вул. Путилівська, 20446,2ТОВ «Маркетгруп»
34Вул. Путилівська, 20451,6ТОВ «Маркетгруп»
35Вул. С. Ковалевської, 65, пр. 11046,8ТОВ «Маркетгруп»
36Вул. Шолохова, 19, пр. 379126,1ТОВ «Маркетгруп»
37Вул. Шолохова, 19, пр. 380134,6ТОВ «Маркетгруп»
38Вул. Маршала Малиновського, 14, пр. 28224,5ТОВ «Маркетгруп»
39Вул. Березинська, 3-а (ч.1)721,7ПП «цесія»
40Вул. Березинська, 3-а (ч.2)366,5ПП «цесія»
41Вул. Дарницька, 21, пр. 11086,3ПП «цесія»
42Вул. Маршала Малиновського, 62, пр. 57117ПП «цесія»
43Вул. Саранська, 2, пр. 10112,8ПП «цесія»
44Вул. Червоного Козацтва, 22, пр. 145107,3ПП «цесія»
45Вул. Червоного Козацтва 22, пр. 146106,3ПП «цесія»
46Просп. Газети «Правда», 15, пр. 59509,9ПП «цесія»
47Просп. Газети «Правда», 17, пр. 109112,2ПП «цесія»
48Просп. Газети «Правда», 73, пр. 6992,6ПП «цесія»
49Вул. Донецьке шосе, 1, пр. 294141,5ТОВ «Регіонінвестгрупп»
50Вул. Каруни, 93, пр. 544,8ТОВ «Регіонінвестгрупп»
51Вул. Каруни, 93, пр. 652ТОВ «Регіонінвестгрупп»
52Вул. Каруни, 93, пр. 754ТОВ «Регіонінвестгрупп»
53Вул. Каруни, 93, пр. 844,5ТОВ «Регіонінвестгрупп»
54Вул. Саранська, 8, пр. 7030,6ТОВ «Регіонінвестгрупп»
55Вул. Бажова, 34, пр. 1-а151ТОВ «СОЛЯРИС.»
56Вул. Замполіта Беляєва, 4, пр. 310373,8ТОВ «СОЛЯРИС.»
57Вул. Котляревського, 7-а, пр. 153220,2ТОВ «СОЛЯРИС.»
58Вул. Котляревського, 7-а, пр. 154327,9ТОВ «СОЛЯРИС.»
59Вул. Котляревського, 7-а, пр. 1559,2ТОВ «СОЛЯРИС.»
60Вул. Людмили Мокієвської, 20, пр. 17062,7ТОВ «СОЛЯРИС.»
61Вул. Людмили Мокієвської, 20, пр. 171227ТОВ «СОЛЯРИС.»
62Вул. Маршала Малиновського, 18, пр. 1330,4ТОВ «СОЛЯРИС.»
63Вул. Маршала Малиновського, 34, пр. 471,8ТОВ «СОЛЯРИС.»
64Вул. Маршала Малиновського, 34, пр. 572ТОВ «СОЛЯРИС.»
65Вул. Радистів, 12, пр. 2995,1ТОВ «СОЛЯРИС.»
66Вул. Радистів, 12, пр. 3093,2ТОВ «СОЛЯРИС.»
67Вул. Радистів, 8451,9ТОВ «СОЛЯРИС.»
68Вул. Радистів, 8457,8ТОВ «СОЛЯРИС.»
69пров. Людмили Мокієвської, 1, пр. 285346,9ТОВ «СОЛЯРИС.»
70пров. Людмили Мокієвської, 20, пр. 172115,1ТОВ «СОЛЯРИС.»
71пров. Людмили Мокієвської, 5, пр. 1131,5ТОВ «СОЛЯРИС.»
72пров. Людмили Мокієвської, 5, пр. 379,7ТОВ «СОЛЯРИС.»
73Вул. Крюкова 45, пр. 18141,1EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
74Бюль. Янтарна, 40, 275 і т.д.105EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
75Бюль. Янтарна, 40, 276 і т.д.50,8EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
76Бюль. Янтарна, 40, 277 і т.д.37,6EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
77Бюль. Янтарна, 40, 278 і т.д.37,8EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
78Бюль. Янтарна, 40, 279 і т.д.38,4EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
79Вул. Калинова, 74, пр. 105172,6EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
80Вул. Гомельська 55, пр. 17834,4ТОВ «Ренесанс-Клуб»
81Вул. Комунарівська 11, пр. 35033,2ТОВ «Ренесанс-Клуб»
82Вул. Комунарівська 10, прим. 162154,3ТОВ «Ренесанс-Клуб»
83Вул. Волинська 11, пр. 103152,3ТОВ «Ренесанс-Клуб»
84Вул. Гомельська, 57 (ч.1)51,2ТОВ «Ренесанс-Клуб»
85Вул. Гомельська, 57 (ч.2)140,8ТОВ «Ренесанс-Клуб»
86Просп. Петровського 39, пр. 59164,1ТОВ «Ренесанс-Клуб»
87просп. Петровського, 52, пр.70237,7ТОВ «Ренесанс-Клуб»
88Просп. Петровського 42а, пр. 67104ТОВ «Ренесанс-Клуб»
89Пл. Металургів, 6. Пр. ІІ569,9ТОВ «Тулс»
90Пл. Металургів, 6. Пр. ІІ569,9ТОВ «Тулс»
91Вул. Фосфорна, 5-а 317ТОВ «Тулс»
92Вул. Фосфорна, 5-а 612,2ТОВ «Тулс»
93Просп. Петровського 50, пр. I598,2ТОВ «Тулс»
94Просп. Петровського 1-а, пр. 4946,8ТОВ «Тулс»
95Вул. Ново-Орловська 2-а, пр. 101104,2ТОВ «Тулс»
96Вул. Ново-Орловська 2-а, пр. 102217,3ТОВ «Тулс»
97Просп. Петровського 52, пр. 4638,2ТОВ «Тулс»
98Просп. Петровського 44а, пр.7090,4ТОВ «Тулс»
99Просп. Петровського 52, пр. 4528,1ТОВ «Тулс»
100Вул. Каменська 32, пр. 110561,2ТОВ «Маркетгруп»
101Вул. Каменська 32, пр. 110561,2ТОВ «Маркетгруп»
102Вул. Братів Трофимових 32, пр. 262,6ТОВ «Маркетгруп»
103Вул. Братів Трофимових 32, пр. 348,2ТОВ «Маркетгруп»
104Вул. Братів Трофимових 32, пр. 38120,6ТОВ «Маркетгруп»
105Вул. Шелгунова 8, пр. 3947,2ТОВ «Маркетгруп»
106ж / м Комунар 5в, пр. 1а114,3ТОВ «Маркетгруп»
107Вул. Будьоного 25, пр. 12441,6ПП «цесія»
108Вул. Будьоного 14, пр. 65383,1ПП «цесія»
109Вул. Будьоного 14, пр. 6683,6ПП «цесія»
110Вул. Будьоного 14, пр. 69389,7ПП «цесія»
111Вул. Будьоного 25, пр. 13063,3ПП «цесія»
112Вул. Савкіна 2, пр. 263,7ПП «цесія»
113Вул. Наб. Заводська 91-б, пр. 3182,1ПП «цесія»
114Вул. Метробудівська 1, пр. 84-б25,9ТОВ «Регіонінвестгрупп»
115Вул. Метробудівська 1, пр. 8554,4ТОВ «Регіонінвестгрупп»
116Вул. Метробудівська 1, пр. 86293,1ТОВ «Регіонінвестгрупп»
117Вул. Метробудівська 1, пр.8748,3ТОВ «Регіонінвестгрупп»
118Вул. Метробудівська 4, пр. 11188,7ТОВ «Регіонінвестгрупп»
119Вул. Метробудівська 12, пр. 29515,6ТОВ «Регіонінвестгрупп»
120Вул. Метробудівська, 1, прим. 8389,1ТОВ «Регіонінвестгрупп»
121Пров. Парусний 9, пр. 16250ТОВ «Регіонінвестгрупп»
122Вул. Орловська 30, пр. 60143,2ТОВ «Регіонінвестгрупп»
123Пров. Парусний 9, пр. 159135,1ТОВ «Регіонінвестгрупп»
124Вул. Людмили Сталь 3, пр. 7036,8ТОВ «Регіонінвестгрупп»
125Вул. Моніторна 2, пр. 1а 134,6ТОВ «СОЛЯРИС.»
126Вул. Моніторна 2, пр. 3382,5ТОВ «СОЛЯРИС.»
127Вул. Моніторна 2, пр. 33А 26,3ТОВ «СОЛЯРИС.»
128Вул. Моніторна 2, пр. 71а32,9ТОВ «СОЛЯРИС.»
129Вул. Моніторна 2, пр. 7267,2ТОВ «СОЛЯРИС.»
130Вул. Моніторна 2, пр. 73122ТОВ «СОЛЯРИС.»
131Вул. Моніторна 2, пр. 73а64,8ТОВ «СОЛЯРИС.»
132Вул. Моніторна 2, пр. 74101,9ТОВ «СОЛЯРИС.»
133Вул. Моніторна 2, пр. 7554,5ТОВ «СОЛЯРИС.»
134Вул. Моніторна 5, пр. 7746,7ТОВ «СОЛЯРИС.»
135Вул. Моніторна 7, пр. 115109ТОВ «СОЛЯРИС.»
136Вул. Яшина 39 (ч.1)138,3ТОВ «СОЛЯРИС.»
137Вул. Яшина 39 (ч.2)93,3ТОВ «СОЛЯРИС.»
138Бульвар. Рубіновій 7, пр. 12637,2EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
139Пл. Дзержинського, 2 №1106,3EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
140Пл. Дзержинського 2, пр. II46,3EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
141Пл. Дзержинського 2, пр. III89,6EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
142Пл. Дзержинського 2, пр. V41,8EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
143Вул. Липова, 22, пр. 120171,5ТОВ «Ренесанс-Клуб»
144Вул. Калинова, 24, пр. 25127,1ТОВ «Ренесанс-Клуб»
145Вул. Аржанова, 5, пр. 646,5ТОВ «Ренесанс-Клуб»
146Пров. Тульчинський, 1, пр. 30131,5ТОВ «Ренесанс-Клуб»
147Вул. Бажова, 26, пр. 145118,3ТОВ «Ренесанс-Клуб»
148Вул. Берегова, 1, пр. 5561,8ТОВ «Ренесанс-Клуб»
149Вул. Дружня, 37а, пр. 466ТОВ «Тулс»
150Вул. Семафорна, 32, пр. 220395,4ТОВ «Тулс»
151Вул. Білостоцького, 118452,7ТОВ «Тулс»
152Вул. Семафорна, 14, пр. 1586,7ТОВ «Тулс»
153Вул. Семафорна, 31, пр. 10871,6ТОВ «Тулс»
154Вул. Білостоцького, 104, пр. 4658,7ТОВ «Тулс»
155Вул. Семафорна, 40, пр. 220538,8ТОВ «Тулс»
156Просп. Карла Маркса, 42, пр. 2077,3ТОВ «Маркетгруп»
157Вул. Донецьке шосе, 7, пр. 29232,5ТОВ «Маркетгруп»
158Вул. Тверська, 17, пр. 22226ТОВ «Маркетгруп»
159Вул. Тверська, 11, пр. 1221,1ТОВ «Маркетгруп»
160Вул. Тверська, 19, пр. 114а265,4ТОВ «Маркетгруп»
161Вул. Тверська, 9, пр. 220121,5ТОВ «Маркетгруп»
162Вул. Б.Хмельницького, 2, пр. 1466,4ТОВ «Маркетгруп»
163Вул. Каштанова, 4365ТОВ «Маркетгруп»
164Вул. Каштанова, 4568,1ТОВ «Маркетгруп»
165Вул. Кондукторська, 5, пр. 68125ПП «цесія»
166Вул. Іларіонівська, 19, пр. 973ПП «цесія»
167Вул. Іларіонівська, 19, пр. 10159,9ПП «цесія»
168Просп. Газети «Правда», 26, пр. 561,2ПП «цесія»
169Просп. Газети «Правда», 93, пр. 7030,9ПП «цесія»
170Вул. Іларіонівська, 29, пр. 28157,4ПП «цесія»
171Вул. Іларіонівська, 29, пр. 27114,3ПП «цесія»
172Просп. Газети «Правда», 42, пр. 11199,9ПП «цесія»
173Просп. Газети «Правда», 42, пр. 1249,7ПП «цесія»
174Просп. Газети «Правда», 42, пр. 1385,4ПП «цесія»
175Просп. Газети «Правда», 42, пр. 14357,6ПП «цесія»
176Просп. Газети «Правда», 42, пр. 15688,3ПП «цесія»
177Просп. Газети «Правда», 42, пр. 16716,5ПП «цесія»
178Просп. Газети «Правда», 127а, пр. 6989,7ПП «цесія»
179Просп. Газети «Правда», 89а55,1ПП «цесія»
180Просп. Газети «Правда», 89а55,3ПП «цесія»
181Просп. Газети «Правда», 87, пр. 4244,1ПП «цесія»
182Просп. Газети «Правда», 87, пр. 41137,6ПП «цесія»
183Просп. Газети «Правда», 87, пр. 44170,2ПП «цесія»
184Вул. Іларіонівська, 19, пр. 8144ПП «цесія»
185Вул. Красноводська, 1а, пр. 11077,5ТОВ «Регіонінвестгрупп»
186Бюль. Янтарна, 42 р. До н.е. 321219,7ТОВ «Регіонінвестгрупп»
187Вул. Передова, 677, пр. 7864,8ТОВ «Регіонінвестгрупп»
188Вул. Каруни, 49, пр. 4350,6ТОВ «Регіонінвестгрупп»
189Вул. Передова, 737, пр. 1а72,6ТОВ «Регіонінвестгрупп»
190Вул. Каруни, 49, пр. 151,6ТОВ «Регіонінвестгрупп»
191Вул. Красноводська, 1, пр.13114,3ТОВ «Регіонінвестгрупп»
192Вул. Синельниковська, 11, пр. 35118,9ТОВ «Регіонінвестгрупп»
193Бюль. Янтарна, 42 р. До н.е. 320135,1ТОВ «Регіонінвестгрупп»
194Вул. Новоселівська, 155,2ТОВ «Регіонінвестгрупп»
195Вул. Новоселівська, 139,7ТОВ «Регіонінвестгрупп»
196Вул. Універсальна, 1, пр. 4897,6ТОВ «СОЛЯРИС.»
197Вул. Універсальна, 15, пр. 7973,6ТОВ «СОЛЯРИС.»
198Вул. Універсальна, 13, пр. 6557,7ТОВ «СОЛЯРИС.»
199Вул. Універсальна, 13, пр. 70127,3ТОВ «СОЛЯРИС.»
200Просп. Воронцова, 15, пр. 40160,2ТОВ «СОЛЯРИС.»
201Просп. Воронцова, 19, пр. 4661,6ТОВ «СОЛЯРИС.»
202Вул. Універсальна, 7, пр. 15124,6ТОВ «СОЛЯРИС.»
203Просп. Воронцова, 19, пр. 48107,4ТОВ «СОЛЯРИС.»
204Просп. Воронцова, 19, пр. 4779,8ТОВ «СОЛЯРИС.»
205Просп. Воронцова, 13, пр. 57252,7ТОВ «СОЛЯРИС.»
206Просп. Воронцова, 9, пр. 5538,8ТОВ «СОЛЯРИС.»
207Просп. Воронцова, 3, пр. 4674,3ТОВ «СОЛЯРИС.»
208Вул. Прогресивна, 17, пр. 921,7EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
209Вул. Радистів, 2, пр. 19025,4EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
210Вул. Ладозька, 2а, пр. 105109,5EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
211Вул. Калинова, 23, пр. 1358,1EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
212Вул. Малишева, 12, пр. 10828,1EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
213Вул. Калинова, 23, пр. 1255,3EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
214Вул. Буковинська, 1, пр. 5217,1EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
215Вул. Буковинська, 5, пр. 10467,7EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
216Вул. Буковинська, 5, пр. 10334,4EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
217Вул. Радистів, 2, пр. 19121,7EMINTIA ПІДПРИЄМСТВ ТОВ
218ін. К Маркса, 2764,9ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
219ін. К Маркса, 27129,7ТОВ «СОЛЯРИС.» ПП «ДОСТУП-Д10»
220вул. Фучика, 5619ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
221вул. Робоча, 73138ПП «Цессия» ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
222вул. Шевченка, 3218,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
223ул. Олеся Гончара, 32110ТОВ «Соляріс» ТОВ «Соляріс»
224вул. Дмитра Донського, 7208,7ТОВ «СОЛЯРИС.» 
225вул. Артема, 4145,5ТОВ «СОЛЯРИС.»
226пр. Героїв, 1246,7ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
227вул. Маршала Малиновського, 884,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ "ОДИН"
228вул. Дзержинського, 8210,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ “ТЕРРА СЕРВІС ПЛЮС”
229пр. Героїв, 1267ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ ”Галлій”
230вул. Титова, 12а119,8ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ “ТУЛС”
231вул. Мініна, 9405,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ “Феміда 2013”
232пр. Гагаріна, 137а197,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
233вул. Запорізьке шосе, 4889,3ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
234вул. 152-ї дивізії, 4а271,9ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
235вул. Новорічна, 77120,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
236вул. Гоголя, 14а149,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
237вул. Коцюбинського, 2/4282,3ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ІНТЕРСЕРВИСБУД»
238вул. Набережна Перемоги, 70107,4ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТЕРРА СЕРВИС ПЛЮС»
239вул. Набережна Перемоги, 106а173,2ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
240вул. Паторжинського, 8118,8ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
241пр. Кірова, 33210,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
242вул. Академіка Чекмарьова, 780,9ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
243вул. Інженерна, 1285,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
244пр. Героїв, 1982,3ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
245ж / м Сокіл, 1 64,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
246вул. Жуковського, 2б143,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
247вул. Новокримська, 390,2ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
248вул. Театральна, 5а116,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
249пр. Героїв, 46119,2ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
250вул. Ламана, 1068ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ІНТЕРСЕРВІСБУД»
251вул. Дзержинського, 19/2157,3ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Нейрон ПЛЮС ЛТД»
252вул. Ламана, 1082,8ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ІНТЕРСЕРВІСБУД»
253вул. Телевізійна, 1а127,2ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
254вул. Паторжинського, 14/1660,4ТОВ «СОЛЯРИС.»
255пр. Героїв, 1249,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
256вул. Юних Ленінців, 2878,4ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
257ж / м Сокіл, 9175,2ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
258вул. Комсомольська, 21112,7ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
259пр. Кірова, 139158,3ТОВ «Соляріс» ПП «ДОСТУП-Д10»
260вул. 152-ї дивізії, 4а187,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
261вул. Леніна, 1а68,9ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТЕРРА СЕРВІС ПЛЮС»
262вул. Будівельників, 24256,8ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
263вул. Робоча, 81154,4ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
264ул. Пастера,16154,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
265вул. Набережна Перемоги, 118248,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТЕРРА СЕРВІС ПЛЮС»
266вул. Героїв Сталінграда, 7160,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ПП «ДОСТУП-Д10» ТОВ «Атлас-Дніпро»
267вул. Південна, 979,8ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «АСТРА Д»
268вул. Рогальова, 9180,4ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
269вул. Фурманова, 12221,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
270вул. Паторжинського, 24129ТОВ «СОЛЯРИС.»
271вул. Чичеріна, 10446,8ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
272вул. Курчатова, 2413,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
273вул. Червона, 4336,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Феміда 2013»
274ул. Пастера, 1692,9ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
275ул. Пастера, 16275,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
276пр. К. Маркса, 81355,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТЕРРА СЕРВІС ПЛЮС»
277вул. Героїв Сталінграда, 113236,5ТОВ «СОЛЯРИС.» 
278вул. Героїв Сталінграда, 113110,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Феміда 2013»
279ін. К Маркса, 25143,7ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Атлас-Дніпро»
280вул. Панікахи, 29566,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
281вул. Робоча, 89Б182ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Феміда 2013»
282вул. Ленінградська, 44996,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ПАТзІІ «Дніпропетровський Оліноекстрактній завод»
283вул. Ленінградська, 40а1040,2ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
284вул. Будівельників, 563698,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
285вул. Криворізька, 22 в696,4ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
286пр. К. Маркса, 119а (23 об'єкти)14936,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Центавра»
287вул. Писаржевського, 1а3059,3ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
288вул. Ярославська, 3а946,4ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
289вул. Боброва, 18251,4ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
290пл. Жовтнева, 16Б294,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Феміда 2013»
291вул. Короленка, 22 8983,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Кременецький пелетний завод»
292вул. Гаванська, 11861,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Кременецький пелетний завод»
293пр. Гагаріна, 191003,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Кременецький пелетний завод»
294вул. Савкіна, 275,3ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
295пров. Урицького, 13108,8ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
296вул. Героїв Сталінграда, 5237,3ТОВ «СОЛЯРИС.»
297пр. Гагаріна, 17588,3ТОВ «СОЛЯРИС.»
298Вул. Виконкомівська, 42555,5ТОВ «СОЛЯРИС.»
299ін. К Маркса, 9478,8ТОВ «СОЛЯРИС.»
300вул. Запорізьке шосе, 60 (2 приміщ.)260ТОВ «СОЛЯРИС.»
302вул. Жуковського, 4а832,9ТОВ «СОЛЯРИС.»
303вул. Фучика, 121249,4ТОВ «СОЛЯРИС.»
304вул. Писаржевського, 1а3624,6ТОВ «СОЛЯРИС.»
305Пл. Жовтнева, 16Б294,5ТОВ «СОЛЯРИС.»
306вул. Гаванська, 88861,5ТОВ «СОЛЯРИС.»
307вул. Короленка, 22 (4 приміщення)1689,8ТОВ «СОЛЯРИС.»

Автор: Володимир Герш, "Дніпропетровська Панорама"


Куда «ушла» коммунальная собственность на миллиард?

В последнее время среди депутатов Днепропетровского городского совета, представителей СМИ и общественности идет обсуждение ситуации относительно кричащего расхищения путем продажи по заниженным ценам значительного количества объектов коммунальной собственности и нанесении территориальной громаде города ущерба на сотни миллионов гривен.
Примерно месяц назад в сети появились списки якобы «украденного городского имущества», которые перепечатали многие издания. Но, как выяснилось, не все эти списки имели под собой правовое основание, а очевидно были опубликованы как раз для того, чтобы «карманные» журналисты близкие к представителям Партии Регионов, «проанализировав» их, сделали «справедливые» выводы, что на самом деле ничего не украдено и уведомили об этом общественность.
Одновременно с этим, бравые регионалы, вроде известного деятеля в сфере коммунальной собственности депутата горсовета Геннадия Гуфмана, требуют разобраться в ситуации с выбытием имущества из коммунальной собственности. Замысел прост и гениален – подбросить фальшивку, чтобы потом, «разобравшись», сказать, что это действительно фальшивка и таким образом отвлечь внимание общественности от многомиллионных хищений.
При этом, прокуратура, которая оперативно рапортует о раскрытии резонансных преступлений по разворовыванию коммунального имущества, уже в течение почти двух лет не может установить лиц, причастных к организации хищения имущества общины города. Возможно, тут следует прислушаться к информации, которую сообщил пропавший руководитель юридического департамента Днепропетровского городского совета Величко А. В., по словам которого, правоохранители закрывали глаза на криминальные схемы чиновников.
После долгих разбирательств таинственным способом все должностные лица горсовета и коммунального предприятия, причастные к хищению городской недвижимости, исчезли из списка подозреваемых. В итоге дело в суд по хищению 96 объектов было передано исключительно в отношении арбитражного управляющего г-жи Сарычевой. А где же в прокурорском расследовании городские чиновники и депутаты, которые, нарушая множество законов своими действиями, по сути, отдали в руки подставных фирм за бесценок 96 зданий и помещений в центре города, а согласно прилагаемому списку в нашей газете, суммарно более 320 объектов. Мы убеждены, что если не разобраться открыто и детально в этом вопросе, то нас ждут новые преступные схемы, реализуемые по указке чиновников и влиятельных депутатов.
Поэтому мы решили разобраться в данной ситуации и выяснить, какое имущество действительно реализовано, какие юридические лица его приобрели и кто ими руководил.
Благодаря информации, которую не уничтожил один из проводников данных схем, бывший многолетний руководитель КП «Бюро» Вячеслав Ткаченко, депутатам и журналистам удалось выяснить следующее.
В течение июня – августа 2013 года территориальная община города потеряла имущество, находившееся на балансах умышленно обанкротившихся жилищно-эксплуатационных предприятий: ВРЖЭП АНД района, КЖЭП Левобережья, КПЖРЭП Ленинского района, КЖЭП «ЮЖНОЕ» и КП «Специализированный ремонтно-строительный участок». Об этом идет речь и в обращении депутата городского совета Алексея Салкоча на имя прокурора области Матвиенко В. В., которое имеется в нашем распоряжении.
Указанное имущество распродавалось по цене 500 – 900 грн. за кв. метр, в то время как рыночная стоимость метра такой недвижимости на тот момент составляла около 8000 грн. (1000$). Например, как заявлял одному из изданий Сергей Логутенко, эксперт рынка недвижимости: «Карла Маркса, 27. Это самый что ни на есть центр города. 830 гривен квадратный метр. Я думаю, любой из нас с вами захотел бы такое купить. В 10 раз меньше, чем оно стоит».
Самым интересным оказалось то, что покупателями городской недвижимости выступали юридические лица, которые объединяла между собой одна характерная черта: их директора и учредители так или иначе связаны с находившимися в то время при власти регионалами Геннадием Гуфманом и Максимом Романенко (см. схемы). Как сообщает в своем депутатском обращении А. Салкоч, именно к этим наследникам и соратникам сбежавшего президента Януковича тянутся ниточки от подставных фирм, которые «покупали» у громады недвижимое имущество за бесценок, а фактически грабили город, разворовывая его недвижимость.

Регионалы не удивляют никого своим цинизмом. Как стало известно «Днепропетровской панораме», недавно депутат городского совета Гуфман Г. Л., обратился к и.o. городского головы Булавке Г. И. с требованием разобраться, действительно ли выбыли из коммунальной собственности более чем 300 объектов недвижимости и кто стал их владельцем.
Нас этот вопрос тоже давно интересует, поэтому мы решили напомнить Геннадию Леонидовичу, а заодно и читателям, кто же украл коммунальную недвижимость на сотни миллионов гривен, какими фирмами эти объекты были похищены и с кем эти предприятия связаны.

Следует отметить, что именно за время пребывания господина Гуфманa Г. Л. на посту председателя постоянной комиссии городского совета по вопросам коммунальной собственности из этой самой коммунальной собственности в рекордные сроки (около 2 месяцев) выбыло более трехсот объектов недвижимости. Собственно, после этого наш «герой» и был смещен с этого поста.
По данным, обнародованным нынешним начальником управления жилищного хозяйства Михаилом Лысенко, покупателями за бесценок более чем 230 объектов недвижимого имущества, находящихся на балансах КЖЭПов-банкротов, были всего шесть частных фирм: ООО «РЕНЕССАНС-КЛУБ», ООО «МАРКЕТГРУП», ООО «РЕГИОНИНВЕСТГРУПП», ЧП «ЦЕССИЯ», ООО «СОЛЯРИС.», EMINTIA ENTERPRISES LTD. А одна из перечисленных фирм (ООО «СОЛЯРИС.») стала владельцем еще и 96 объектов недвижимого имущества, ранее находившихся на балансе также доведенного до банкротства КП «СРБД».
Указанные предприятия тут же перепродали эту дешево приобретенную коммунальную недвижимость другим покупателям, неплохо при этом обогатившись.
Когда разгорелся скандал, общественность и журналисты узнали об этой афере, а прокуратура открыла уголовные дела, конечные покупатели якобы вынуждены были вернуть эти 96 объектов в коммунальную собственность. Но по информации полученной от КП «Бюро», у которого многие из этих объектов были забраны и переданы банкроту КП «СРБД», данные объекты так и не были возвращены на баланс их предприятия.
Но вернемся к господину Гуфману. После такого впечатляющего «профессионального успеха» на посту председателя комиссии по коммунальной собственности в любой цивилизованной стране этот персонаж должен был бы подать в отставку и как минимум сидеть тихонько (или просто сидеть). Но Геннадий Леонидович активно ищет «правду», шлет свои требования и пытается «разобраться», действительно ли коммунальное имущество было украдено.
Что же, поможем ему в поиске ответа на этот вопрос. В частности, в обнаружении конечных бенефициаров, получивших в собственность имущество жителей города.

Пройдем по списку фирм

Общество с ограниченной ответственностью «Ренессанс-клуб» (код ЕГРПОУ 24439634) купило одним махом 27 объектов городского недвижимого имущества, находящегося на балансах ВРЖЭП АНД района, КЖЭП Левобережья, КПЖРЭП Ленинского района. По открытым данным Единого государственного реестра юридических лиц это ООО находится по адресу: г. Днепропетровск, Лоцманский спуск 3-Б (запомните этот адрес). Директор предприятия, некий Гайдар Сергей Иванович, является давним деловым партнером Гуфмана Г. Л. (а по другим данным – даже его личным охранником).
Этот господин Гайдар С. И. по совместительству также работает директором ООО «Днепротранс-7» (код ЕГРПОУ 36572215), учредителем которого является жена Гуфмана Г. Л. – Гуфман Яна Семеновна.
Случайность? Возможно...
Но именно Яна Семеновна, являясь частным нотариусом, и заверяла ряд договоров купли-продажи некоторых из 96 (!) похищенных объектов, о чем писали различные издания еще год назад. Когда только вспыхнул скандал вокруг хищения 96 объектов коммунальной собственности, Гуфман Я. С. так спешила, что отдельные свои нотариальные действия по оформлению перехода права собственности на коммунальные объекты осуществляла даже в выходные дни.
Случайность? Возможно...
Но тогда следует вспомнить и еще одну случайность: как ранее сообщалось в газете «Лица», директор ООО «Ренессанс-клуб» Гайдар С. И. имеет отношение к другому предприятию, ООО «Образовательный консультативный центр», (наше издание выяснило, что Гайдар С. был его директором) которое занимается, что характерно, предоставлением в аренду или эксплуатацию собственной или арендованной недвижимости. А одним из учредителей этого ООО снова вступает жена Гуфмана Г. Л. Яна Семеновна Гуфман.
Можно, конечно, думать, что это все – не более, чем стечение обстоятельств. Но все же, наиболее вероятен сценарий, по которому сам Гуфман Г. Л. скупил за бесценок у города 27 объектов недвижимости руками подконтрольной ему фирмы «Ренессанс-клуб», где директором является полностью послушный ему Гайдар С. И.
Следующим покупателем городской недвижимости по супервыгодным ценам было ООО «Терра Сервис Плюс» (код ЕГРПОУ 38434101, адрес тот же: Днепропетровск, Лоцманский спуск 3-Б). Оно купило 5 городских объектов общей площадью 991 кв. м., находящихся на балансе скандального КП «СРБД» ДМР. Учредителем и директором ООО «Терра сервис плюс» является также давний бизнес-партнер Гуфмана Г. Л. – Лифшиц Евгений Семенович.
Что их объединяет? Геннадий Гуфман является учредителем ЧП «IP-Инвест-групп» (код 36095715), он же является и директором этой фирмы. Но, по данным Единого государственного реестра юридических лиц, на этом же предприятии право подписи господин Гуфман Г. Л. доверил тому же Лифшицу Е. С.
Еще сомневаетесь, что у этой парочки доверительные партнерские отношения, позволяющие совместно проворачивать аферы с недвижимостью? Тогда продолжим.
Названная «фирмочка» «IP-Инвест-групп», основанная Гуфманом Г. Л., где подписантом является Лифшиц Е. С., в свою очередь является учредителем другой компании – ДП с иностранными инвестициями «IP-МВ» (код 32350152). И угадайте, кто в этой фирме директор? Все тот же верный Гуфману Лифшиц.
Снова считаете это досадным стечением обстоятельств? Продолжим. Неутомимый господин Гуфман через свою уже упомянутую фирму ЧП «IP-Инвест-групп», является учредителем еще одной частной компании – предприятия с иностранными инвестициями «Укртехсплав» (код 31661939). И здесь также директором работает неизменный господин Лифшиц.
Возможно, случайность и то, что обе эти фирмы были задействованы в афере с хищением объектов коммунального имущества, комиссию по которому возглавлял Гуфман Г. Л., и «случайно» купили за бесценок на двоих 32 объекта коммунальной недвижимости в течение короткого времени?
Наиболее вероятным объяснением изложенного представляется то, что забывчивый господин Гуфман, который очень хочет знать, кто же украл коммунальную недвижимость, чтобы не подставлять себя лично, доверил своему давнему карманному директору Лифшицу побыть одновременно и директором, и учредителем в ООО «Терра Сервис Плюс», на которое и покупались объекты ворованной коммунальной недвижимости?
Ну и наконец, еще один показательный факт. В прошлом нынешний директор ООО «Ренессанс-Клуб» Гайдар Сергей Иванович был заместителем директора ГП «Днепропетровский Государственный Опытный Завод». И как все, к чему прикоснулись руки окружения господина Гуфмана, этот государственный завод оказался в состоянии банкротства.
И вот здесь уже просто на смех тянет: инициатором дела о банкротстве этого завода выступило ООО «ТД Попаснянский стеклозавод», директором и учредителем которого был все тот же Лившиц Евгений Семенович, а представителем кредитора в суде выступала жена великого комбинатора – Гуфман Яна Семеновна, которая как юрист профессионал доказывала суду необходимость банкротства государственного предприятия.
Ну что, Геннадий Леонидович, все вспомнили? Или все еще надо созвать комиссию?
Но это еще не все. Пришло время поведать o ваших совместных схемах с господином Романенко и «патроном» господином Вилкулом относительно разворовывания городского имущества.
Как видно из списка реализованных объектов еще одним из приобретателей за бесценок объектов коммунальной собственности является общество с ограниченной ответственностью «РЕГИОНИНВЕСТГРУПП» (код ЕГРПОУ 34811968), которое приобрело 31 объект (!) недвижимости, ранее находившихся на балансе коммунальных предприятий. Первоначальным учредителем данного предприятия выступал депутат Днепропетровского городского совета – Каминский Андрей Владимирович, который до этого был личным водителем секретаря горсовета Романенко Максима Владимировича.

По состоянию на момент выбытия 31 объекта из собственности города в пользу данного предприятия, его участником выступал уже гражданин Новиков Александр Васильевич. Но показательно, что данное лицо, являясь арбитражным управляющим, обеспечивало банкротство ряда предприятий, где инициирующими кредиторами выступали фирмы подконтрольные тому же Романенко М. В. То есть, предприятие – ООО «РЕГИОНИНВЕСТГРУПП», которое в ходе данных преступных действий по хищению коммунальной недвижимости за бесценок стало собственником ряда объектов недвижимости, является связанным с бывшим секретарем горсовета Романенко М. В.
Также и общество с ограниченной ответственностью «МАРКЕТГРУП» (код ЕГРПОУ 37103370) приобрело 29 объектов (!) коммунальной собственности. По открытым данным Единого государственного реестра юридических лиц и физических лиц – предпринимателей, первоначальным учредителем ООО «МАРКЕТГРУП» выступает тот же Каминский Андрей Владимирович. Директором и участником данного предприятия на момент выбытия объектов коммунальной собственности была приближенная к Романенко – Рабковская Оксана Юрьевна. Она же в том числе является участником ООО «АПОСТОЛОВАГРОМАШ» (код ЕГРПОУ 30871179), которое основал Романенко М. В., о чем свидетельствуют данные Единого государственного реестра юридических лиц и физических лиц.
Общество с ограниченной ответственностью «ТУЛС» (код ЕГРПОУ 35447191) также приобрело 46 объектов (!) коммунальной собственности города. По открытым данным Единого государственного реестра юридических лиц и физических лиц – предпринимателей, учредителем ООО «ТУЛС» значится ООО «АГРОБУДСРЕВИС-УНИВЕРСАЛ» (код ЕГРПОУ 34827758), директором и учредителем которого выступает, не поверите, – Рабковская Оксана Юрьевна.
Частное предприятие «ЦЕССИЯ» (код ЕГРПОУ 32813895) приобрело, как видно из списков, 41 объект (!) коммунального недвижимого имущества. По открытым данным Единого государственного реестра юридических лиц и физических лиц предпринимателей, директором и учредителем данного предприятия значится Манелюк Дмитрий Валентинович. Данный персонаж до того как стал учредителем и директором ЧП «ЦЕССИЯ», работал на должности юрисконсульта открытого акционерного общества «Северный горно-обогатительный комбинат», на котором Вилкул Александр Юрьевич был генеральным директором.
Следовательно, изложенные обстоятельства свидетельствуют о прямой связи бывших должностных лиц городского совета и бывшего председателя ОГА Вилкула А. Ю. с хищением путем организации приобретения по заниженным ценам объектов коммунальной собственности в процессе сфабрикованного банкротства коммунальных предприятий.
В завершение хочется напомнить нашим читателям, что еще в декабре 2011 года после того, как было принято решение о передаче всех объектов в КП «Бюро» и, видать, созрела схема реализации этих объектов через фиктивное банкротство, в кресло начальника КП «Бюро по учету имущественных прав и деятельности с недвижимостью» сел некто Вячеслав Ткаченко, сменив на этом посту Геннадия Гуфмана, который благоразумно отдал право подписи и оставил за собой только право контроля – должность председателя депутатской комиссии по вопросам коммунальной собственности.
«Мне же деньги зарабатывать нужно. Я стал понимать, что мои увлечения, мое желание помочь бюджету идут мне в ущерб, и ушел, – так объяснил нам свое решение Гуфман журналистам местных СМИ. – Но человек на моем месте – хороший, проверенный». Плюс к «проверенному человеку» через сессию горсовета провели решение о том, что отныне на баланс «Бюро» здания и помещения будут передаваться без участия депутатов, исключительно решением исполкома.
Таким образом, как видим, днепропетровские регионалы не разменивались по мелочам. Если воровать, так сразу даже не миллион, а сотни миллионов. Но не это удивляет. Адепты учения «золотого батона» своими масштабами воровства уже никого не удивляют. Важно другое: во-первых то, что им удается поразительным образом уже несколько лет просачиваться сквозь пальцы правосудия, подставляя под приговоры своих мелких исполнителей. Это создает у них уверенность в безнаказанности и возможности продолжать далее воплощение своих схем и замыслов. И во-вторых, в то время как их главный гуру Янукович уже больше года прячется в России, днепропетровские регионалы сначала тоже попрятались, но последнее время опять смело высунули головы и свой последний форпост – Днепропетровщину оставлять не собираются.
Как сообщала наша газета, бывший секретарь горсовета Романенко активно пытается вернуть себе полномочия и. о. мэра, подав, что характерно, сразу шесть (!) идентичных исков в разные суды города, пытаясь таким образом одурачить горсовет и заставить гадать, решение какого же именно суда он принесет на ближайшую сессию горсовета и объявит: «Здрастe, я ваш секретарь». 
Аналогично действует и считающий себя собственником всего городского имущества господин Гуфман: пытаясь вернуть себе былое влияние, он инициирует создание различных комиссий, в состав которых предлагает включать своих депутатов-подельников, которые по итогу должны заявить: «Мы разобрались, ничего (без нас) у города не украдено». Также в стиле своего соратника Романенко, Гуфман пытается через суд восстановить в должности своего преемника на посту директора КП «Бюро» очередного послушного карманного директора и свой инструмент влияния – Вячеслава Ткаченко, от имени которого юристы г-на Гуфмана уже подали два (а может и больше) аналогичных иска в Бабушкинский районный суд, очевидно, стараясь чтоб хоть один из исков попал к нужному им судье.

Зачем им это нужно?

Оказывается, согласно официальному ответу председателя хозяйственного суда Днепропетровской области на запрос горсовета, на сегодня в этом суде слушаются дела о банкротстве практических всех коммунальных жилищно-эксплуатационных предприятий города, доведенных ранее при регионалах до банкротства (кроме уже перечисленных КП, в состоянии банкротства находятся всего восемь КП, в том числе КВ ЖРЭП Индустриального, Ленинского и Жовтневого районов, имеющие на балансе коммунальной собственности на десятки миллионов гривен).
А как известно, банкротство – одна из самых распространенных схем отбора активов банкрота. Только вот частного собственника, если он сопротивляется, попробуй просто так обанкротить, а вот коммунальные предприятия, да еще когда ты влияешь на назначение их директоров – гораздо легче, да и своровать оттуда еще осталось чего.
Кстати, именно в процедуре банкротства и были украдены 320 объектов коммунальной недвижимости, а арбитражными управляющими (т. е. теми, кто распоряжается имуществом банкрота до его ликвидации) как раз были и есть назначеныe люди Гуфмана и Романенко. Поэтому мотивы попыток реванша очевидны – продолжить растягивать то, что еще осталось, а на сворованные миллионы опять выиграть выборы, применив возвращенный в свои руки пресловутый «админресурс», чтоб и дальше продолжить обогащаться за счет собственности города.
Из близких к регионалам источников мы знаем, что на ближайшей сессии горсовета будет предпринята беспрецедентная попытка реванша регионалов. Романенко любой ценой должен отработать задачу своего патрона Вилкула и взять контроль над городом в свои руки.
Что характерно, на сегодня все ставленники Романенко и Гуфмана на ключевых постах в горсовете уже около месяца синхронно «болеют» (или, правильнее сказать, имеют больничный). Так, резко ухудшилось здоровье упомянутого Ткаченко В. Н., так же сразу подкосило и главбуха КП «БЮРО» Граховик Т. М., после таинственного исчезновения главного юриста горсовета Величко А. В. тут же не вынесли расставания и слегли два его зама – Заклецкий и Никитин. Этот список надеющихся выздороветь 27 мая (в случае возвращения Романенко на должность секретаря горсовета) можно продолжить.
И только от честных депутатов горсовета (а мы верим такие еще остались), а также сознательных граждан нашего города зависит, состоится ли реванш «регионалов» в Днепропетровске.
Данная публикация основана на как данных личного журналистского расследования, так и на информации, полученной от некоторых депутатов горсовета, бывших партнеров г-на Гуфмана, пожелавших остаться неизвестными. В значительной степени помогли пролить свет на эти махинации также и иные депутаты, не приемлющие продолжения в городе воровской вакханалии регионалов и делающие все от них зависящее, чтобы этот разгул анархии не вернулся в город, за что им отдельное спасибо.
Поскольку из данной публикации четко видны организаторы преступных схем расхищения коммунальной собственности, а также их пособники, мы просим органы прокуратуры, антикоррупционного бюро и другие правоохранительные органы немедленно приступить к проверке изложенных фактов, начать расследование и привлечь непосредственных организаторов к установленной законом ответственности. А наша газета будет регулярно информировать читателей о реакции правоохранителей.
Владимир Герш.
Перечень фактически похищенного имущества территориальной громады города, находящегося на балансах коммунальных предприятий:
Адреса об’єктаплоща, кв.м.Покупець
1Вул. Висоцького, 2, пр. 310206,3ТОВ «Ренессанс-Клуб»
2Вул. Висоцького, 4, пр. 280225,3ТОВ «Ренессанс-Клуб»
3Вул. Дементьєва, 12, пр. 21645,4ТОВ «Ренессанс-Клуб
4Вул. Донецьке шосе, 7, пр. 43630,1ТОВ «Ренессанс-Клуб»
5Вул. Донецьке шосе, 7, пр. 55130,6ТОВ «Ренессанс-Клуб»
6Вул. Донецьке шосе, 7, пр. 552305,5ТОВ «Ренессанс-Клуб»
7Вул. Калинова, 64, пр. 312б49,9ТОВ «Ренессанс-Клуб»
8Вул. Калинова, 66, № 11064,8ТОВ «Ренессанс-Клуб»
9Вул. Калинова, 66, пр. 10836,2ТОВ «Ренессанс-Клуб»
10Вул. Маршала Малиновського, 44, пр. 153407,6ТОВ «Ренессанс-Клуб»
11Вул. Маршала Малиновського, 44, пр. 27965,9ТОВ «Ренессанс-Клуб»
12Вул. Богомаза, 200, пр. 102 177,9ТОВ «Тулс»
13Вул. Героїв Громад. Війни, 17, пр. 71-а340,1ТОВ «Тулс»
14Вул. Героїв Громад. Війни, 17, пр. 71-б81,8ТОВ «Тулс»
15Вул. Героїв Громад. Війни, 17, пр. 71-в85,8ТОВ «Тулс»
16Вул. Героїв Громад. Війни, 17, пр. 71-г15,8ТОВ «Тулс»
17Вул. Калинова, 53, пр. 40416,8ТОВ «Тулс»
18Вул. Калинова, 77-а, пр. 7135,5ТОВ «Тулс»
19Вул. Калинова, 77а, пр. 7259,8ТОВ «Тулс»
20Вул. Калинова, 81, пр. 9114ТОВ «Тулс»
21Вул. Радистів, 12, пр. 31149ТОВ «Тулс»
22Вул. Червонопартизанська, 3, пр. 7889,1ТОВ «Тулс»
23Вул. Шолохова, 29, пр. 57058,2ТОВ «Тулс»
24Вул. Шолохова, 29, пр. 57171ТОВ «Тулс»
25Пров. Людмили Мокієвської, 6, пр. 319134,6ТОВ «Тулс»
26Вул. Богомаза, 198, пр. 10832,3ТОВ «Маркетгруп»
27Вул. Богомаза, 198, пр. 5167ТОВ «Маркетгруп»
28Вул. Калинова, 83, пр. 1116,3ТОВ «Маркетгруп»
29Вул. Калинова ,83, пр. 2121,7ТОВ «Маркетгруп»
30Вул. Кожем`яки, 17, пр. 14523,4ТОВ «Маркетгруп»
31Вул. Кожем`яки, 17, пр. 351188,7ТОВ «Маркетгруп»
32Вул. Крюкова 45, пр. 18077,5ТОВ «Маркетгруп»
33Вул. Путилівська, 20446,2ТОВ «Маркетгруп»
34Вул. Путилівська, 20451,6ТОВ «Маркетгруп»
35Вул. С. Ковалевської, 65, пр. 11046,8ТОВ «Маркетгруп»
36Вул. Шолохова, 19, пр. 379126,1ТОВ «Маркетгруп»
37Вул. Шолохова, 19, пр. 380134,6ТОВ «Маркетгруп»
38Вул. Маршала Малиновського, 14, пр. 28224,5ТОВ «Маркетгруп»
39Вул. Березинська, 3-а (ч.1)721,7ПП «Цесія»
40Вул. Березинська, 3-а (ч.2)366,5ПП «Цесія»
41Вул. Дарницька, 21, пр. 11086,3ПП «Цесія»
42Вул. Маршала Малиновського, 62, пр. 57117ПП «Цесія»
43Вул. Саранська, 2, пр. 10112,8ПП «Цесія»
44Вул. Червоного Козацтва, 22, пр. 145107,3ПП «Цесія»
45Вул. Червоного Козацтва 22, пр. 146106,3ПП «Цесія»
46Просп. Газети «Правда», 15, пр. 59509,9ПП «Цесія»
47Просп. Газети «Правда», 17, пр. 109112,2ПП «Цесія»
48Просп. Газети «Правда», 73, пр. 6992,6ПП «Цесія»
49Вул. Донецьке шосе, 1, пр. 294141,5ТОВ «Регіонінвестгрупп»
50Вул. Каруни, 93, пр. 544,8ТОВ «Регіонінвестгрупп»
51Вул. Каруни, 93, пр. 652ТОВ «Регіонінвестгрупп»
52Вул. Каруни, 93, пр. 754ТОВ «Регіонінвестгрупп»
53Вул. Каруни, 93, пр. 844,5ТОВ «Регіонінвестгрупп»
54Вул. Саранська, 8, пр. 7030,6ТОВ «Регіонінвестгрупп»
55Вул. Бажова, 34, пр. 1-а151ТОВ «СОЛЯРИС.»
56Вул. Замполіта Беляєва, 4, пр. 310373,8ТОВ «СОЛЯРИС.»
57Вул. Котляревського, 7-а, пр. 153220,2ТОВ «СОЛЯРИС.»
58Вул. Котляревського, 7-а, пр. 154327,9ТОВ «СОЛЯРИС.»
59Вул. Котляревського, 7-а, пр. 1559,2ТОВ «СОЛЯРИС.»
60Вул. Людмили Мокієвської, 20, пр. 17062,7ТОВ «СОЛЯРИС.»
61Вул. Людмили Мокієвської, 20, пр. 171227ТОВ «СОЛЯРИС.»
62Вул. Маршала Малиновського, 18, пр. 1330,4ТОВ «СОЛЯРИС.»
63Вул. Маршала Малиновського, 34, пр. 471,8ТОВ «СОЛЯРИС.»
64Вул. Маршала Малиновського, 34, пр. 572ТОВ «СОЛЯРИС.»
65Вул. Радистів, 12, пр. 2995,1ТОВ «СОЛЯРИС.»
66Вул. Радистів, 12, пр. 3093,2ТОВ «СОЛЯРИС.»
67Вул. Радистів, 8451,9ТОВ «СОЛЯРИС.»
68Вул. Радистів, 8457,8ТОВ «СОЛЯРИС.»
69пров. Людмили Мокієвської, 1, пр. 285346,9ТОВ «СОЛЯРИС.»
70пров. Людмили Мокієвської, 20, пр. 172115,1ТОВ «СОЛЯРИС.»
71пров. Людмили Мокієвської, 5, пр. 1131,5ТОВ «СОЛЯРИС.»
72пров. Людмили Мокієвської, 5, пр. 379,7ТОВ «СОЛЯРИС.»
73Вул. Крюкова 45, пр. 18141,1EMINTIA ENTERPRISES LTD
74Вул. Янтарна, 40, пр. 275105EMINTIA ENTERPRISES LTD
75Вул. Янтарна, 40, пр. 27650,8EMINTIA ENTERPRISES LTD
76Вул. Янтарна, 40, пр. 27737,6EMINTIA ENTERPRISES LTD
77Вул. Янтарна, 40, пр. 27837,8EMINTIA ENTERPRISES LTD
78Вул. Янтарна, 40, пр. 27938,4EMINTIA ENTERPRISES LTD
79Вул. Калинова, 74, пр. 105172,6EMINTIA ENTERPRISES LTD
80Вул. Гомельська 55, пр. 17834,4ТОВ «Ренессанс-Клуб»
81Вул. Комунарівська 11, пр. 35033,2ТОВ «Ренессанс-Клуб»
82Вул. Комунарівська 10, прим. 162154,3ТОВ «Ренессанс-Клуб»
83Вул. Волинська 11, пр. 103152,3ТОВ «Ренессанс-Клуб»
84Вул. Гомельська, 57 (ч.1)51,2ТОВ «Ренессанс-Клуб»
85Вул. Гомельська, 57 (ч.2)140,8ТОВ «Ренессанс-Клуб»
86Просп. Петровського 39, пр. 59164,1ТОВ «Ренессанс-Клуб»
87просп. Петровського, 52, пр.70237,7ТОВ «Ренессанс-Клуб»
88Просп. Петровського 42а, пр. 67104ТОВ «Ренессанс-Клуб»
89Пл. Металургів, 6. Пр. ІІ569,9ТОВ «Тулс»
90Пл. Металургів, 6. Пр. ІІ569,9ТОВ «Тулс»
91Вул. Фосфорна, 5-а 317ТОВ «Тулс»
92Вул. Фосфорна, 5-а 612,2ТОВ «Тулс»
93Просп. Петровського 50, пр. I598,2ТОВ «Тулс»
94Просп. Петровського 1-а, пр. 4946,8ТОВ «Тулс»
95Вул. Ново-Орловська 2-а, пр. 101104,2ТОВ «Тулс»
96Вул. Ново-Орловська 2-а, пр. 102217,3ТОВ «Тулс»
97Просп. Петровського 52, пр. 4638,2ТОВ «Тулс»
98Просп. Петровського 44а, пр.7090,4ТОВ «Тулс»
99Просп. Петровського 52, пр. 4528,1ТОВ «Тулс»
100Вул. Каменська 32, пр. 110561,2ТОВ «Маркетгруп»
101Вул. Каменська 32, пр. 110561,2ТОВ «Маркетгруп»
102Вул. Братів Трофимових 32, пр. 262,6ТОВ «Маркетгруп»
103Вул. Братів Трофимових 32, пр. 348,2ТОВ «Маркетгруп»
104Вул. Братів Трофимових 32, пр. 38120,6ТОВ «Маркетгруп»
105Вул. Шелгунова 8, пр. 3947,2ТОВ «Маркетгруп»
106ж/м Комунар 5в, пр. 1а114,3ТОВ «Маркетгруп»
107Вул. Будьоного 25, пр. 12441,6ПП «Цесія»
108Вул. Будьоного 14, пр. 65383,1ПП «Цесія»
109Вул. Будьоного 14, пр. 6683,6ПП «Цесія»
110Вул. Будьоного 14, пр. 69389,7ПП «Цесія»
111Вул. Будьоного 25, пр. 13063,3ПП «Цесія»
112Вул. Савкіна 2, пр. 263,7ПП «Цесія»
113Вул. Наб. Заводська 91-б, пр. 3182,1ПП «Цесія»
114Вул. Метробудівська 1, пр. 84-б25,9ТОВ «Регіонінвестгрупп»
115Вул. Метробудівська 1, пр. 8554,4ТОВ «Регіонінвестгрупп»
116Вул. Метробудівська 1, пр. 86293,1ТОВ «Регіонінвестгрупп»
117Вул. Метробудівська 1, пр.8748,3ТОВ «Регіонінвестгрупп»
118Вул. Метробудівська 4, пр. 11188,7ТОВ «Регіонінвестгрупп»
119Вул. Метробудівська 12, пр. 29515,6ТОВ «Регіонінвестгрупп»
120Вул. Метробудівська, 1, прим. 8389,1ТОВ «Регіонінвестгрупп»
121Пров. Парусний 9, пр. 16250ТОВ «Регіонінвестгрупп»
122Вул. Орловська 30, пр. 60143,2ТОВ «Регіонінвестгрупп»
123Пров. Парусний 9, пр. 159135,1ТОВ «Регіонінвестгрупп»
124Вул. Людмили Сталь 3, пр. 7036,8ТОВ «Регіонінвестгрупп»
125Вул. Моніторна 2, пр. 1а 134,6ТОВ «СОЛЯРИС.»
126Вул. Моніторна 2, пр. 3382,5ТОВ «СОЛЯРИС.»
127Вул. Моніторна 2, пр. 33А 26,3ТОВ «СОЛЯРИС.»
128Вул. Моніторна 2, пр. 71а32,9ТОВ «СОЛЯРИС.»
129Вул. Моніторна 2, пр. 7267,2ТОВ «СОЛЯРИС.»
130Вул. Моніторна 2, пр. 73122ТОВ «СОЛЯРИС.»
131Вул. Моніторна 2, пр. 73а64,8ТОВ «СОЛЯРИС.»
132Вул. Моніторна 2, пр. 74101,9ТОВ «СОЛЯРИС.»
133Вул. Моніторна 2, пр. 7554,5ТОВ «СОЛЯРИС.»
134Вул. Моніторна 5, пр. 7746,7ТОВ «СОЛЯРИС.»
135Вул. Моніторна 7, пр. 115109ТОВ «СОЛЯРИС.»
136Вул. Яшина 39 (ч.1)138,3ТОВ «СОЛЯРИС.»
137Вул. Яшина 39 (ч.2)93,3ТОВ «СОЛЯРИС.»
138Бульвар. Рубіновий 7, пр. 12637,2EMINTIA ENTERPRISES LTD
139Пл. Дзержинського, 2 №1106,3EMINTIA ENTERPRISES LTD
140Пл. Дзержинського 2, пр. II46,3EMINTIA ENTERPRISES LTD
141Пл. Дзержинського 2, пр. III89,6EMINTIA ENTERPRISES LTD
142Пл. Дзержинського 2, пр. V41,8EMINTIA ENTERPRISES LTD
143Вул. Липова, 22, пр. 120171,5ТОВ «Ренессанс-Клуб»
144Вул. Калинова, 24, пр. 25127,1ТОВ «Ренессанс-Клуб»
145Вул. Аржанова, 5, пр. 646,5ТОВ «Ренессанс-Клуб»
146Пров. Тульчинський, 1, пр. 30131,5ТОВ «Ренессанс-Клуб»
147Вул. Бажова, 26, пр. 145118,3ТОВ «Ренессанс-Клуб»
148Вул. Берегова, 1, пр. 5561,8ТОВ «Ренессанс-Клуб»
149Вул. Дружня, 37а, пр. 466ТОВ «Тулс»
150Вул. Семафорна, 32, пр. 220395,4ТОВ «Тулс»
151Вул. Білостоцького, 118452,7ТОВ «Тулс»
152Вул. Семафорна, 14, пр. 1586,7ТОВ «Тулс»
153Вул. Семафорна, 31, пр. 10871,6ТОВ «Тулс»
154Вул. Білостоцького, 104, пр. 4658,7ТОВ «Тулс»
155Вул. Семафорна, 40, пр. 220538,8ТОВ «Тулс»
156Просп. Карла Маркса, 42, пр. 2077,3ТОВ «Маркетгруп»
157Вул. Донецьке шосе, 7, пр. 29232,5ТОВ «Маркетгруп»
158Вул. Тверська, 17, пр. 22226ТОВ «Маркетгруп»
159Вул. Тверська, 11, пр. 1221,1ТОВ «Маркетгруп»
160Вул. Тверська, 19, пр. 114а265,4ТОВ «Маркетгруп»
161Вул. Тверська, 9, пр. 220121,5ТОВ «Маркетгруп»
162Вул. Б.Хмельницького, 2, пр. 1466,4ТОВ «Маркетгруп»
163Вул. Каштанова, 4365ТОВ «Маркетгруп»
164Вул. Каштанова, 4568,1ТОВ «Маркетгруп»
165Вул. Кондукторська, 5, пр. 68125ПП «Цесія»
166Вул. Іларіонівська, 19, пр. 973ПП «Цесія»
167Вул. Іларіонівська, 19, пр. 10159,9ПП «Цесія»
168Просп. Газети «Правда», 26, пр. 561,2ПП «Цесія»
169Просп. Газети «Правда», 93, пр. 7030,9ПП «Цесія»
170Вул. Іларіонівська, 29, пр. 28157,4ПП «Цесія»
171Вул. Іларіонівська, 29, пр. 27114,3ПП «Цесія»
172Просп. Газети «Правда», 42, пр. 11199,9ПП «Цесія»
173Просп. Газети «Правда», 42, пр. 1249,7ПП «Цесія»
174Просп. Газети «Правда», 42, пр. 1385,4ПП «Цесія»
175Просп. Газети «Правда», 42, пр. 14357,6ПП «Цесія»
176Просп. Газети «Правда», 42, пр. 15688,3ПП «Цесія»
177Просп. Газети «Правда», 42, пр. 16716,5ПП «Цесія»
178Просп. Газети «Правда», 127а, пр. 6989,7ПП «Цесія»
179Просп. Газети «Правда», 89а55,1ПП «Цесія»
180Просп. Газети «Правда», 89а55,3ПП «Цесія»
181Просп. Газети «Правда», 87, пр. 4244,1ПП «Цесія»
182Просп. Газети «Правда», 87, пр. 41137,6ПП «Цесія»
183Просп. Газети «Правда», 87, пр. 44170,2ПП «Цесія»
184Вул. Іларіонівська, 19, пр. 8144ПП «Цесія»
185Вул. Красноводська, 1а, пр. 11077,5ТОВ «Регіонінвестгрупп»
186Вул. Янтарна, 42, пр. 321219,7ТОВ «Регіонінвестгрупп»
187Вул. Передова, 677, пр. 7864,8ТОВ «Регіонінвестгрупп»
188Вул. Каруни, 49, пр. 4350,6ТОВ «Регіонінвестгрупп»
189Вул. Передова, 737, пр. 1а72,6ТОВ «Регіонінвестгрупп»
190Вул. Каруни, 49, пр. 151,6ТОВ «Регіонінвестгрупп»
191Вул. Красноводська, 1, пр.13114,3ТОВ «Регіонінвестгрупп»
192Вул. Синельниковська, 11, пр. 35118,9ТОВ «Регіонінвестгрупп»
193Вул. Янтарна, 42, пр. 320135,1ТОВ «Регіонінвестгрупп»
194Вул. Новоселівська, 155,2ТОВ «Регіонінвестгрупп»
195Вул. Новоселівська, 139,7ТОВ «Регіонінвестгрупп»
196Вул. Універсальна, 1, пр. 4897,6ТОВ «СОЛЯРИС.»
197Вул. Універсальна, 15, пр. 7973,6ТОВ «СОЛЯРИС.»
198Вул. Універсальна, 13, пр. 6557,7ТОВ «СОЛЯРИС.»
199Вул. Універсальна, 13, пр. 70127,3ТОВ «СОЛЯРИС.»
200Просп. Воронцова, 15, пр. 40160,2ТОВ «СОЛЯРИС.»
201Просп. Воронцова, 19, пр. 4661,6ТОВ «СОЛЯРИС.»
202Вул. Універсальна, 7, пр. 15124,6ТОВ «СОЛЯРИС.»
203Просп. Воронцова, 19, пр. 48107,4ТОВ «СОЛЯРИС.»
204Просп. Воронцова, 19, пр. 4779,8ТОВ «СОЛЯРИС.»
205Просп. Воронцова, 13, пр. 57252,7ТОВ «СОЛЯРИС.»
206Просп. Воронцова, 9, пр. 5538,8ТОВ «СОЛЯРИС.»
207Просп. Воронцова, 3, пр. 4674,3ТОВ «СОЛЯРИС.»
208Вул. Прогресивна, 17, пр. 921,7EMINTIA ENTERPRISES LTD
209Вул. Радистів, 2, пр. 19025,4EMINTIA ENTERPRISES LTD
210Вул. Ладозька, 2а, пр. 105109,5EMINTIA ENTERPRISES LTD
211Вул. Калинова, 23, пр. 1358,1EMINTIA ENTERPRISES LTD
212Вул. Малишева, 12, пр. 10828,1EMINTIA ENTERPRISES LTD
213Вул. Калинова, 23, пр. 1255,3EMINTIA ENTERPRISES LTD
214Вул. Буковинська, 1, пр. 5217,1EMINTIA ENTERPRISES LTD
215Вул. Буковинська, 5, пр. 10467,7EMINTIA ENTERPRISES LTD
216Вул. Буковинська, 5, пр. 10334,4EMINTIA ENTERPRISES LTD
217Вул. Радистів, 2, пр. 19121,7EMINTIA ENTERPRISES LTD
218пр. К Маркса, 2764,9ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
219пр. К Маркса, 27129,7ТОВ «СОЛЯРИС.» ПП «ДОСТУП-Д10»
220ул. Фучика, 5619ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
221ул. Рабочая, 73138ПП «Цессия» ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
222ул. Шевченко, 3218,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
223ул. Олеся Гончара, 32110ТОВ «Соляріс» ТОВ «Соляріс»
224ул. Дмитрия Донского, 7208,7ТОВ «СОЛЯРИС.» 
225ул. Артема,4145,5ТОВ «СОЛЯРИС.»
226пр. Героев, 1246,7ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
227ул. Маршала Малиновского, 884,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ “ОДИН”
228ул. Дзержинского,8210,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ “ТЕРРА СЕРВІС ПЛЮС”
229пр. Героев, 1267ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ ”Галлій”
230ул. Титова, 12а119,8ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ “ТУЛС”
231ул. Минина, 9405,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ “Феміда 2013”
232пр. Гагарина, 137а197,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
233ул. Запорожское шоссе, 4889,3ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
234ул. 152-й дивизии, 4а271,9ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
235ул. Новогодняя, 77120,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
236ул. Гоголя,14а149,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
237ул. Коцюбинского, 2/4282,3ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ІНТЕРСЕРВИСБУД»
238ул. Набережная Победы,70107,4ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТЕРРА СЕРВЫС ПЛЮС»
239ул. Набережная Победы, 106а173,2ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
240ул. Паторжинского,8118,8ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
241пр. Кирова,33210,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
242ул. Академика Чекмарева,780,9ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
243ул. Инженерная,1285,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
244пр. Героев,1982,3ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
245ж/м Сокол, 1 64,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
246ул. Жуковского, 2б143,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
247ул. Новокрымская, 390,2ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
248ул. Театральная,5а116,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
249пр. Героев,46119,2ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
250ул. Ломаная, 1068ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ІНТЕРСЕРВІСБУД»
251ул. Дзержинского, 19/2157,3ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Нейрон ПЛЮС ЛТД»
252ул. Ломаная,1082,8ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ІНТЕРСЕРВІСБУД»
253ул. Телевизионная, 1а127,2ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
254ул. Паторжинского, 14/1660,4ТОВ «СОЛЯРИС.»
255пр. Героев, 1249,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
256ул. Юных Ленинцев, 2878,4ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
257ж/м Сокол,9175,2ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
258ул. Комсомольская, 21112,7ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
259пр. Кирова, 139158,3ТОВ «Соляріс» ПП «ДОСТУП-Д10»
260ул. 152-й дивизии, 4а187,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
261ул. Ленина, 1а68,9ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТЕРРА СЕРВІС ПЛЮС»
262ул. Строителей, 24256,8ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
263ул. Рабочая, 81154,4ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
264ул. Пастера,16154,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
265ул. Набережная Победы,118248,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТЕРРА СЕРВІС ПЛЮС»
266ул. Героев Сталинграда,7160,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ПП «ДОСТУП-Д10» ТОВ «Атлас-Дніпро»
267ул. Южная, 979,8ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «АСТРА Д»
268ул. Рогалева, 9180,4ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
269ул. Фурманова, 12221,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
270ул. Паторжинского, 24129ТОВ «СОЛЯРИС.»
271ул. Чичерина, 10446,8ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
272ул. Курчатова, 2413,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
273ул. Красная, 4336,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Феміда 2013»
274ул. Пастера, 1692,9ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
275ул. Пастера, 16275,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
276пр. К. Маркса, 81355,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТЕРРА СЕРВІС ПЛЮС»
277ул. Героев Сталинграда, 113236,5ТОВ «СОЛЯРИС.» 
278ул. Героев Сталинграда, 113110,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Феміда 2013»
279пр. К Маркса, 25143,7ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Атлас-Дніпро»
280ул. Паникахи, 29566,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
281ул. Рабочая, 89Б182ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Феміда 2013»
282ул. Ленинградская, 44996,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ПАТзІІ «Дніпро­петровський Оліноекстрактний завод»
283ул. Ленинградская, 40а1040,2ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
284ул. Строителей, 563698,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
285ул. Криворожская, 22 в696,4ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
286пр. К. Маркса,119а (23 объекта)14936,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Центавра»
287ул. Писаржевского,1а3059,3ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
288ул. Ярославская, 3а946,4ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Деймос»
289ул. Боброва,18251,4ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
290пл. Жовтневая, 16Б294,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Феміда 2013»
291ул. Короленко, 22 8983,6ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Кременецький пелетний завод»
292ул. Гаванская,11861,5ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Кременецький пелетний завод»
293пр. Гагарина,191003,1ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Кременецький пелетний завод»
294ул. Савкина,275,3ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «ТУЛС»
295пер. Урицкого, 13108,8ТОВ «СОЛЯРИС.» ТОВ «Галлій»
296ул. Героев Сталинграда, 5237,3ТОВ «СОЛЯРИС.»
297пр. Гагарина,17588,3ТОВ «СОЛЯРИС.»
298Ул. Исполкомовская, 42555,5ТОВ «СОЛЯРИС.»
299пр. К Маркса, 9478,8ТОВ «СОЛЯРИС.»
300ул. Запорожское шоссе, 60 (2 помещ.)260ТОВ «СОЛЯРИС.»
302ул. Жуковского, 4а832,9ТОВ «СОЛЯРИС.»
303ул. Фучика, 121249,4ТОВ «СОЛЯРИС.»
304ул. Писаржевского,1а3624,6ТОВ «СОЛЯРИС.»
305Пл. Октябрьская, 16Б294,5ТОВ «СОЛЯРИС.»
306ул. Гаванская, 88861,5ТОВ «СОЛЯРИС.»
307ул. Короленко, 22 (4 помещения)1689,8ТОВ «СОЛЯРИС.»

Автор: Владимир Герш, "Днепропетровская Панорама"

Немає коментарів:

Дописати коментар