ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

четвер, 18 червня 2015 р.

СТАНДАРТИ КОРУПЦІЇ ТА ОБКРАДАННЯ ЧИНОВНИКАМИ
Пост про корупцію на ніч 
Вже майже півтора року, як втягнули в аналіз роботи всіх структур міськради та міськвиконкому. Фактично більша частина роботи побудована на схемах! Схеми різні за механізмом і рівню, але все припускають самозайнятість деяких чиновників і особливо відзначилися представників бізнесу. 
Нудне це справа і невдячна намагатися щось зробити з руйнуванням схем!Але вівторкове обговорення спонукало хоча б викласти загальний по дход до їх формування в місті!
Отже, схема неможлива без середньої ланки чиновника, бізнесмена, готового підставити плече і свою участь у напівлегальному отриманні хабара, ну і «даху». Хто «дах», як правило, залежить від фінансових доходів «схеми». 
Наявність «схеми» дозволяє чиновнику матеріально забезпечити своє життя і поиметь корупційну зв'язок з правоохоронними органами. 
Фактично місто загруз у різних мафіозних структурних схемах! 
Викладу дві, класичні. 
1 й рівень, елементарний, передбачає створення умов для взяття під контроль невеликих, але надійних (регулярних) потоків. Це, як правило, якісь послуги, за які можна запросити певну плату. Як вона будується? 1. Створюється бюрократична процедура з розмитістю відповідальності, термінів виконання і повної невизначеності в можливості мати судову перспективу. Інакше - створює ПРОБЛЕМА. 2. Під цю проблему створюються можливості її вирішення нетрадиційним шляхом і можливість примусу і знаходження замовником шляху (людини, фірму) вирішення проблем. Таким чином, створюється елементарна корупційна СХЕМА. Як правило, для «даху» достатньо мати чиновника вищого рівня. Сюди рідко влазять сторонні «даху» так як це вважається «заслуженим» заробітком чиновника. 
2-й рівень, перехід від надання послуг, що, звичайно ж не скасовується, до захоплення або монополізації того ринку, на якому ці послуги надаються.Для цього злегка модернізується перша, елементарна, схема - отримати в певному для монополізації секторі якийсь дозвіл стає або дуже дорого або взагалі неможливо ні за які гроші. Отримують ТІЛЬКИ «свої компанії».Таким чином витісняються з ринку інші компанії. На цьому рівні просто даху вищестоящого чиновника, як правило, вже мало. Потрібно прикрити дупу високим чиновником з правоохоронних органів. Це необхідно як для «заткнути рота» особливо незадоволеним, так і убезпечити себе від цілком реальних наїздів все тієї ж правоохоронної системи. 
Дані висновки зроблені на основі аналізу діяльності всього лише одного відділу міськвиконкому, але тенденція і підходи поширені і по деяким іншим.

Немає коментарів:

Дописати коментар