ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

четвер, 11 травня 2017 р.

ІДЕНТИФІКОВАНІ 6 ГАДІВ

"Пихаті посмішки змінилися переляком": Активісти ідентифікували шістьох "тітушок", які побили у Дніпрі ветеранів АТО (фото)

Деякі з упізнаних зловмисників вже повидаляли свої акаунти у соцмережі.
Сутички 9 травня у Дніпрі. Фото:iPress.uaСутички 9 травня у Дніпрі. Фото:iPress.ua

У Дніпрі 9 травня "тітушки" побили ветеранів АТО. Дякуючи активістам розпізнані шестеро молодиків спортивної зовнішності, які 9 травня били ветеранів АТО в Дніпрі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Родіон Шовкошитний, передають Патріоти України.
Серед упізнаних "героїв" вчорашніх зіткнень:
- Ваня Джоболда
- Руслан Дудаєв
- Володимир Шевченко
- Антон Маковецький
- Орхан Аскерадзе
- Влад Бондарук
"Джоболда був першим. Його впізнав Кузьма Тутов. Потім знайшли Дудаєва. Цей дуже-дуже розумник запіліл селфач в той же день, після побиття атовців, де затегав ще двох своїх друзяк - Шевченка (https://vk.com/scheva90) і Маковецького (https://vk.com/id197149060). Обидвох опізнали на відео по їхньому одягу. Маковецький репостнув фотку собі, теж дуже-дуже розумник.
В самом Дніпрі люди ідентифікували Аскерадзе та Бондарука. Всі їх пихаті посмішки змінилися нині переляком - Джоболда, Дудаєв, Бондарук повидаляли свої акаунти. Але ж...скріни ж.. як відомо ж..)", - йдеться в повідомленні журналіста.

Напередодні 9 травня: з'явилися фото з можливими організаторами масової бійки в Дніпрі

В мережі з'явилися фотографії з можливими організаторами "тітушків", зроблені 8 травня - напередодні масової бійки у Дніпрі, біля одного з торгових центрів міста.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав волонтер Родіон Шовкошитний.
"Перші два фото зроблені 8 травня, в Дніпрі, на паркінгу за ТЦ "Меріада", з 13 до 14-00. Напередодні побиття "тітушками" кількох АТОвців 9 травня. Той, хто позначений синьою стрілкою - очевидно, що один з головних у цих дніпровських спортіків", - розповів він.
Шовкошитний додав, що за його джерелами, саме цей чоловік збирав ксерокси паспортів в інших старших груп, вибудовував всіх в шеренги і інструктував, в тому числі і щодо форми одягу – щоб усі прийшли в джинсах.
"Той, що червоною рискою. За даними джерела, саме він і є той самий "узбєк" у вишиванці (скріни 4 і 5). Він фігурує на багатьох відео. На скріні №5 його витягує з-поміж ментів відомий по іншим відео тітухан-"жирдяй" (с) Р.Сініцин. Окрема тема - машина. Зверніть увагу на специфічні антени-"ріжки". Висновки самі робіть", - додав волонтер.
За його словами, "тітушки" робили ксерокс паспорта в ТЦ "Меріада", у "ФОТО-ПІК".
Як повідомляв "Обозреватель", у Новомосковську Дніпропетровської області поліція затримала чоловіка, який керував "тітушками" під час масової бійки в Дніпрі 9 травня.

Немає коментарів:

Дописати коментар