ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

середа, 2 листопада 2016 р.

95 квартал та Медведчук

Чекалкін розповів, як "95 квартал" фінансувався Медведчуком

Шоумен впевнений, що аудиторія проекту переросла самих артистів, які сповільнили свій розвиток.
Дмитро Чекалкін. Фjто:YouTubeДмитро Чекалкін. Фjто:YouTube

Студія "95 квартал" на початку своєї діяльності фінансувалася одіозним українським політиком, кумом президента РФ Володимира Путіна Віктором Медведчуком. Про це заявив колишній військовий перекладач і дипломат, а нині шоумен і радіоведучий Дмитро Чекалкін в інтерв'ю Укрінформу, передають Патріоти України.
"Вони (" 95 квартал ". - ред.) починали з того, що Медведчук дав їм грошей. Коли ми зробили проект "Веселі яйця" (2004 рік. - ред.), хлопці з "95 кварталу" - не знаю, все або частково, але їх копірайтери робили тоді проект "Серпом по яйцях" на гроші Медведчука", - розповів він.
На думку Чекалкіна, студія "95 квартал" монополізувала ринок гумору в Україні.
"З одного боку, тому, що, по-перше, дійсно талановиті хлопці і спочатку були практично єдиним активним виробником такого контенту. По-друге, вони займаються улюбленою справою, і по-третє, їм дали хороші кошти", - вважає він.
Шоумен впевнений, що аудиторія проекту переросла самих артистів, які сповільнили свій розвиток.
"Є таке правило: предмет не падає, поки не втрачає швидкості руху. А в даному випадку швидкість руху - це нові люди, нові концепти, а вони в різних варіаціях повторюють самих себе. Я якось, перемикаючи телевізор, потрапив на мультверсію їх, скажімо прямо, другосортних скетчів. А що я подивився з приводу депутата Гаврилюка, взагалі якась туфта! Навіщо взагалі таке знімати - просто заради того, щоб заповнити час в ефірі?" - сказав він.
Чекалкін також вказав на те, що зараз в соціальних мережах "95 квартал" згадують "виключно в якомусь негативному контексті".http://patrioty.org.ua/other/odyn-nehatyv-chekalkin-rozpoviv-iak-95-kvartal-finansuvavsia-medvedchukom-140017.html

Немає коментарів:

Дописати коментар