ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

пʼятниця, 6 травня 2016 р.

Інокиня московського патріархату озброює бойовиків “ЛНР”


Демон у монашій рясі оселився при храмі святого Олександр Невського (с. Хотів, Київської області). Має жіноче обличчя, давно прийняв монаший постриг, тепер активно допомагає луганським сепаратистам зброєю.
Голова української політичної партії “Християнський рух України”, інокиня УПЦ МП Таїсія (Тамара) Звягінцева, не лише активно допогамає сепаратистам, а й “наживається” на зборі коштів
Як стало відомо Патріотам України від джерел з Києво-Печерської Лаври, а також від парафіян храму святого Олександра Невського (с. Хотів Київської області), вже не один місяць антиукраїнською пропагандою та збором коштів для забезпечення терористів в зоні АТО зброєю та іншими припасами займається жителька цього села – Тамара Петрівна Звягінцева, вона ж – інокиня Таїсія, голова політичної партії ХРУ. Крім того, “свята черниця” вербує казаків та молодиків для захисту “русского донбасса от укров”.
Наразі, за точними даними, Звягінцева вже не вперше знаходиться у Росії у “робочій поїздці”, де веде найбільшу частину свого “бізнесу” по товарообігу з бойовиками та пропаганду.Перевірене джерело у Києво-Печерській Лаврі повідомило, що інокиня не приховує імен своїх спонсорів у цій антидержавній справі. Один із них, за її словами, – київський бізнесмен Олег Войток, кум Миколи та Людмили Супрун, відомих у політичних колах (в колишньому Микола був радником Віктора Януковича). Саме Войток спонсував купівлю бронежилетів для донецьких бойовиків, якщо вірити Тамарі Звягінцевій. Також вона називає митрополита Павла Лебедя своїм “коллегой по бизнесу”.
Не забула політична діячка Звягінцева і про себе – її маєток у селі Хотів будується саме на гроші з “чорного бізнесу” “святої жінки” з терористами. Сусіди кажуть: неодноразово жалілися голові сільради, що Звягінцева незаконно перекрила своїм чималеньким маєтком по вул. Червоноармійській, 1, єдину дорогу до лісу (напевно, бере приклад з Кирила Гундяєва, який своєю резиденцією заблокував людям дорогу до місцевого кладовища). Але голова сільради не приховує, що має тісні зв’язки з Олегом Войтком, тим самим “колегою” Звягінцевої по “бізнесу”.
Тамара Звягінцева має власну сторінку у “Вконтакте” (Таисия Китаевская), де пропагує рашизм та пишається, що захищає “воинствующий русский мир”. Через це обурені громадяни навіть офіційно зверталися в СБУ. Відомо, що черниця Таїсія залякує священиків УПЦ, які не погоджуються з її діями, та сама замість них благословляє терористів на “війну з Україною”, хоча і морально, і канонічно не має на це права.1
Ось витяги зі сторінки інокині Таїсії: “Смотри,украинская гнида свидомая… рыло не отворачивай…Ты же дебил…”, “Ваша «СВІДОМІСТЬ» – ЭТО ВСЕГО ЛИШЬ КОМПЛЕКС ИСТОРИЧЕСКОЙ НЕПОЛНОЦЕННОСТИ”, “майдановские ублюдки, вам не победить Русский мир на Донбассе!” і т.д. … Як таке може бути, що київська черниця УПЦ МП, голова всеукраїнської політичної християнської партії ХРУ – є членом груп “РОССИЯ СПАСИ ДОНБАСС”, “Русский мир”, “ДНР”, “Координационный штаб (антимайдан)” і т.п., на своїй сторінці висловлює побажання смерті українцям та прокльони на нашу державу?

Немає коментарів:

Дописати коментар