ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

четвер, 5 березня 2015 р.

ГУФМАН та Ко - СХЕМИ РОЗКРАДАННЯ МІСЬКОЇ ВЛАСНОСТІ

Щоб там не писали журналісти схеми розкрадання втілені другом Корбана Гуфманом потягнуть за собою, або вбивства, вбо встечі фігурантів за кордон. Окрім 96 об'єктів було викрадено ще 200 виявлених прокуратурою

Юрист дніпропетровських регіоналів переховується, як важливий свідок?Зниклий тиждень тому начальник юридичного департаменту Дніпропетровської міської ради Олександр Величко живий, здоровий і співпрацює зі слідством.
Як запевняє на своїй сторінці в соціальній мережі народний депутат Віталій Купрій, Олександр Величко сам вийшов з ініціативою щиросердного зізнання за умови, що йому і його родині забезпечать захист від колишніх однопартійців.
"Юрист дніпропетровських регіоналів не зник, а ховається за програмою захисту свідків у кримінальному проваджені. Вчора я приділив увагу округу для відсторонення з посади в.о. Дніпропетровського міського голови - близького товариша Вілкула Максима Романенка. За декілька днів до того, його юрист пан Величко, захотів співпрацювати зі слідством та зробив заяву, яка відкриває можливість розпочати притягнення до кримінальної відповідальності Ахметовської банди", - написав зранку 5 березня Віталій Купрій.
На доведення факту співпраці зі слідством зниклого Величка народний депутат наводить відеозапис його зізнання, зроблений кілька днів тому в селищі Піски. 

Немає коментарів:

Дописати коментар