ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

пʼятниця, 31 березня 2017 р.

Сага : Надії Савченко.

Gregory Koretskyj Надія Савченко дезертирувала в Іраку з Українського Миротворчого Батальйону і була спіймана Американцями за 85 км від розсташування УкрБату без документів у цивільному одязі.

Просиділа 42 дні на Американській Гауптвахті до вияснення особи.Після встанов
лення її приналежності , була передана УкрБату , знову просиділа на Гауптвахті 20 днів,після чого була відправлена в Україну.
8 Січня 2014 року Н.Савченко знову дезертируєіз військової частини , опиняється по незрозумілих причинах на Майдані,про що свідчать численні фото та відео.По незрозумілих причинах досі мовчать Командири військових підрозділів в Іраку,Бродах? По незрозумілих причинах Н.Савченко ніхто не розшукував після дезертирства із В/Ч в Бродах? По незрозумілих причинах Командир Батальйону Айдар Полковник Сергій Мельничук зараховує діючого офіцера ЗСУ Н.Савченко в Штатний Розклад Батальйону Айдар? Через три тижні після зарахування до Айдару ,Н.Савченко вчергове дезертирує на сторону терористів,при спробі її затримання гинуть 11 військових Батальйону Айдар ,Надія не реагуючи на вимоги військових,попадає в "полон."
Після чого починається Сага : Надії Савченко.

Немає коментарів:

Дописати коментар