ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

субота, 4 лютого 2017 р.

ДЕПАРТАМЕНТ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ ДНІПРА


https://www.google.com.ua/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjG5NqB3fXRAhViQZoKHd6ADOw
    Хтось малює чудові картинки про метро, хтось розробляє нові маршрути тролейбусів рогатих, хоч більшість мріє про новітні без рогів. Ну а ми, поки ще, отримуємо послуги від застарілого обладнання і знищених шляхів та колій, відповідно до зносу.
    Насправді мене цікавить лише єдине - КОЛИ ПІДВИЩАТЬ ЦІНИ НА ПРОЇЗД В НИХ?
    Гадаєте такого не відбудеться?

    Поспішаю розчарувати. Може пригадуєте. що колись електротранспорт через гарне життя возив мешканців міста безкоштовно багато років. а потім ввів оплату і поступово її збільшував?
Зараз вже наближається подібне дійство. Все іде до того.
   Ну а перед цим вирішили наостанок погра,увати міську казну, недоклавши туди виручку з експлуатації цілогораяда трамвайних маршрутів.
   Як ви знаєте, по місту курсують одиночні і двовагонні трамваї. Двовагонні завжди мають в вагоні кондуктора, що надає квитки пасажирам. Хоч деякі пасажири чомусь вирішують або не брати квитків і просто дають гроші. або повертають квитки на виході, чим зменшують надходження грошей до казни міста, але збільшували кошти в кондукторів, що напевно ділились з начальством?Бо на такі дії начальство ніяк не реагувало…
   Ну а тепер вже мабуть не один рік діє така собі манера на окремих маршрутах трамваїв 0 не давати квитки за проїзд пасажирам.
  На  маршрутах 4, 5, 6, 9, 16, 17 в водіїв чи то спокуса, чи то розпорядження начальства - не видавати квитки на виході пасажирам, яких випускають лише через передні двері.
  Днями засняв на відео це дійство і пропоную переглянути і вам. Воно було подане в новинах. але скоро відійде на задній план і забудеться, тож продублював його сюди до блогу. Може цим зацікавиться поліція? Адже досі не визначили - куди ідуть гроші , що збирають водії на виході з трамваїв.
33

Немає коментарів:

Дописати коментар