ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

субота, 11 червня 2016 р.

Відсіч
1 год.
Щоб заблокувати громадський законопроект 3822, який мав у рази збільшити частку україномовних пісень в радіоефірі, ці депутати внесли свій «альтернативний» законопроект 3822-1. У ньому квоту для української пісні суттєво зменшено майже для всіх форматів музики й залишено купу дірок, щоб олігархічні радіостанції могли й далі ігнорувати україномовне.
Ці депутати лицемірно стверджують, що їхній законопроект кращий, бо «захищає» українську мову ще й на телебаченні. Але насправді там написано, що на немузичних каналах українською має бути озвучено лише «50 відсотків від загального обсягу національного аудіовізуального продукту». А цього національного аудіовізуального продукту за законом має бути 50%. Отже, українською мовою буде лише половина від половини — тобто 25%! Навіть зрадницький закон Колесніченка-Ківалова декларує, що мовлення різними мовами на ТБ має відповідати часткам мовних груп населення України. А згідно з переписом, українську мову вважають рідною 68% громадян. Тож навіть якщо погодитись на мовне квотування немузичного телевізійного контенту, то україномовного контенту має бути принаймні 68%, а не 25%, як пропонують ці депутати.
Очевидно, цю норму вони вписали до свого законопроекту, щоб запобігти справжній українізації телеефіру, яка неминуче буде!

Немає коментарів:

Дописати коментар