ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

субота, 29 листопада 2014 р.

МЕДВЕДЧУК

Суд визнав, що Медведчук – “злочинець”«Тепер оцінкою діяльності Медведчука повинна зайнятись прокуратура”, – зазначив Парубій.
viktor-medvedchuk
Віктор Медведчук. Фото: gazetaua.com
Апеляційний суд міста Києва скасував рішення суду першої інстанції та відмовив Вікторові Медведчуку в задоволенні позову проти   колишнього секретаря РНБО Андрія Парубія. Про це сам Парубій повідомив у Facebook, передають Патріоти  України.
“Влітку на одній з прес-конференцій я як секретар РНБО публічно заявив, що Віктор Медведчук злочинець, причетний до російського вторгнення: “Медведчук є одним з ключових організаторів й тих, хто готував заколот в Україні й який давав ґрунт для того, щоб російські війська вторглися на територію України”…. Ця моя заява і її суспільний резонанс вибили Медведчука з переговорного процесу в Мінську”, – заявив Парубій. Після цього Медведчук подав в Печерський суд за образу “честі і гідності”, оцінивши їх в 1 гривню і виграв справу у Печерському суді.
Парубій подав заяву в Апеляційний суд. “Отже, повідомляю: Апеляційний суд м. Києва скасував рішення суду першої інстанції та відмовив Медведчуку в задоволенні його позову. Таким чином, всі спроби Медведчука через суд переконати суспільство, що він не злочинець повністю провалилось. Тепер оцінкою діяльності Медведчука повинна зайнятись прокуратура”, – зазначив Парубій.http://patrioty.org.ua/sud-viznav-shho-medvedchuk-zlochinets/

Немає коментарів:

Дописати коментар