ДОСЬЄ НА ЗРАДНИКІВ

Блог з інформацією з соціальних мереж

пʼятниця, 31 жовтня 2014 р.

Ще про Загіда Краснова з інтернет видання Філатова

Андрій Денисенко: «Загід Краснов ще посяде почесне місце в житті Дніпропетровська»
Радник губернатора Дніпропетровської області, представник партії «Правий сектор» Андрій Денисенко на своїй сторінці в фейсбук заявив, що місцевий політик та бізнесмен, лідер партії «Громадська сила» Загід Краснов чимало робив для дніпрян.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
«Гадаю, що й Загід, який зазнав переслідувань за влади регіоналів і чимало робив для дніпрян, ще посяде гідне й почесне місце в житті міста й області. Свого часу я чимало критикував його за земельну політику минулої міськради, підміну собою комунальних служб - встановлення урн, побілку під'їздів та іншу "роздачу слонів", але тепер визнаю - інші місцеві владоможці, особливо за Олександра Вілкула, не робили й того, тупо набиваючи собі кишені. Отже, гра триває, попереду місцеві вибори», - написав Андрій Денисенко.


http://glavnoe.dp.ua/articles/Andrij-Denysenko-Zagid-Krasnov-shhe-posjade-pochesne-misce-v-zhytti-Dnipropetrovska

четвер, 30 жовтня 2014 р.

Повний список депутатів, що голосували за диктаторські закони  4468   12
Прийняті закони суперечать Конституції України, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, прямо суперечать зобов'язанням і обов'язкам України як члена ООН, Ради Європи та ОБСЄ.

«Закони про диктатуру» суперечать статті 22 (встановлює заборону на звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод при прийнятті нових законів), статті 34 (гарантує право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань), статті 39 (гарантує свободу мирних зібрань) Конституції України.середа, 29 жовтня 2014 р.

ІГОР РУДЕНКО ТА ЗАГІД КРАСНОВ(ГАБИБУЛАЕВ) ЗАМІНОВУЄ ОВК?

Я спочатку не зрозумів, що малось на увазі, коли один з дописувачів в Фейсбуку написав про замінування 25 ОВК.
Та виявилось, що дійсно хтось подзвонив з такою порозою.
Біля ОВК зібралось багато людей, як на пізній час і на те що ще більше поїзало боротись з аналогічною проблемою, перешкоджанню оприлюджненню результатів виборів на 38 дільниці в Новомосковську.
Про реальну ситуацію можна зрозуміти подивившись відео що опубліковано в Лицах та розміщено на Ютюбі.  Там чітко чути і видно, що присланими титушками заправляє такий собі Ігор Руденко і саме він рветься до ОВК вчиняти там безлад. На перших хвилинах відео це і чути і видно його самого, стоячого біля входу . Чамооборона майдану перешкодила насильницькому захопленню і саме з ними розмовляє Руденко. що очолює структуру названу Євромайдан Дніпропетрвськ і що підконтрольна опосередковано через Руденка Загіду Краснову . його однокласнику...Отакі. майже родинні, зв'язки прастежуються в цьому тандемі.


Що цікаво, на відео далі ті люди, що звуться титушками вже одного разу виринали на одному з наших патріотичних заходів по вшануванню злуки війська УНР та ЗУНР влітку. Тоді вони зробили провокацію проти очільника Євромайдану Січеслава Рованенка Віктора та закидали йцого яйцями. Тоді це відбулось коли не дали слово іншому представникові цієї компашки Буту...
 БІЛЬШ ДОКЛАДНО РОЗПОВІВ ПРО СИТУАЦІЮ В 25 ОВК РОМАН СЕРДЮК , ОДИН З КООРДИНАТОРІВ ЄВРОМАЙДАНУ А НИНІ ОДИН З ЗАХИСНИКІВ овк І ОЧІЛЬНИКІВ ГО "НАРОДНА ВОЛЯ ДНІПРА"Ось що про ситуацію пишуть в газеті ЛИЦА

Перед 25ОИК прошел митинг в защиту результатов выборов


Не обошлось без людей внешне похожих на тех, кого называют "титушки".

Перед ОИК25, где, по предварительным сведениям, с перевесом в 579 голосов над Загидом Красновым, победил кандидат от «Блока Петра Порошенко» Максим Павлович Курячий, с 17:00 до 19:00 прошел митинг "В защиту результатов выборов".

Организоватором митинга стала общественная организация "Народная воля Днепра". В митинге приняли участие около 50 человек.
Вот как рассказал о причинах и целях этого митинга наблюдатель на 25ОИК и представитель общественной организации "Народная воля Днепра" Роман Сердюк:

По окончанию митинга, когда большая часть митингующих разошлась, поступила информация, что поступил звонок о «заминировании» здания. На место прибыли представители МЧС, правоохранительных органов (в том числе кинологи), а также аварийная бригада газовой службы города.
По информации из штаба Максима Курячего, уже несколько часов не может завершиться заседание этой избирательной комиссии. 10 из 18 членов комиссии в настоящее время отсутствуют, то есть нет кворума и заблокирована работа комиссии и завершающий этап работы ОИК - ввод данных в систему ЦИК.
Ранее на 25 округе решением ЦИК был назначен новый председатель окружной избирательной комиссии Дмитрий Гармаш, об этом сообщил секретарь 25ОИК Анатолий Макаревич.
Согласно 82,71% обработанных протоколов по данным сайта ЦИК, на 25 округе побеждает кандидат от «Блока Петра Порошенко» Максим Курячий, ему отдали голоса 27,85% проголосовавших.
По свидетельствам членов 25ОИК, все протоколы участков уже приняты 25ОИК, победитель однозначно определён, а задержка связана с невозможностью ввести данные в систему ЦИК.
Но у входа в 25ОИК продолжали находиться люди внешне похожие на тех, кого называют "титушки". С ними сделали попытку общения журналисты, насколько удачную смотрите сами на видео

http://litsa.com.ua/show/a/18398

пʼятниця, 24 жовтня 2014 р.

КАТЕРИНА ЧИЖИК

Ну ось і підтвердилась мрія Катерини чижик про її прагнення накласти руку на бюджет міста. Вона про це сама написала на своїй сторінці у Фейсбуку разом з Хоботом Павлом...

Екатерина Чижик та Pavlo Hobot поширюють посилання.З ЧИМ САМЕ ВОНА ТАМ СГОДНА?

ОСЬ ЦІ  ПУНКТИ ЇЇ ОБРАДУВАЛИ


секретар міськради:
1. Провести фінансовий аудит бюджету міста з залученням аудиторських фірм. Термін - місяць
2. Провести юридичний аудит на предмет законності рішень міської ради та виконкому, а також діяльності управлінь та департаментів. Проаналізувати належне представлення інтересів міської ради у судах. Термін - місяць
3. Провести аудит розпорядження та використання комунальної власності міста. Термін - місяць.
4. Провести аудит діяльності у сфері житлово-комунального господарства міста та благоустрою. Термін - місяць.
5. Аудит земельних відносин та рішень по землі. Термін - місяць.
Всі результати за пунктами 1 – 5 мають бути розміщені на сайті міської ради для загального ознайомлення.Зараз Катя Чижик рветься вже в ВРУ навіть не нписавши заяви на вихід з ПР подала себе як безпартійного діяча майдану. 

вівторок, 7 жовтня 2014 р.

СПИСОК ТИХ, ХТО ЗАМОВИВ КАДИРОВУ ЗЕЛЕНСЬКОГО

Під постом одного з ворогів України, що пише, наче віг з Києва, вишукувалась ціла черга поціновувачів Кадирова і хаяльників Володимир Зеленського за його знущання над Кадировим,  Відео взяте з інтернету обернулось для Зеленського кривавою помстою від служок Кадирова і сприяли цьому і ці люди також... Приводом послужило выдео що нижче.

Народный Трибунал: Владимир Зеленский
История с оскорблением Рамзана Ахматовича Кадырова со стороны мелкого "свидомого" украинского шута-патриота Вовы Зеленского возмутила аналитический отдел Народного Трибунала.